X-Ray
HD+
4K

Wredne igraszki VOD

6.2
6.2/10

Film “Wredne igraszki” opowiada historię Lucy Hutton i Joshuy Templemana, którzy pracują w tym samym wydawnictwie i rywalizują o wysokie stanowisko. Ich wzajemna nienawiść prowadzi do manipulacji i wyłudzania przychylności przełożonym. Jednak po spontanicznym pocałunku w windzie, ich relacje zaczynają się dramatycznie zmieniać.

Informacje o „Wredne igraszki” – VOD

Film “Wredne igraszki” miał swoją premierę 3 grudnia 2021 roku. Jest to komedia romantyczna o tytule oryginalnym “The Hating Game”. Reżyserem filmu jest Peter Hutchings, a scenariusz został napisany przez Christinę Mengert. Produkcja pochodzi z USA i trwa 102 minuty.

Fabuła

Lucy Hutton, młoda i ambitna kobieta, pracuje w prestiżowym wydawnictwie. Jej biurko stoi naprzeciwko Joshuy Templemana, człowieka, którego nienawidzi z całego serca. Ich rywalizacja jest nieustanna, ponieważ oboje pragną zdobyć wysokie stanowisko w firmie. Aby osiągnąć swój cel, bohaterowie są gotowi sięgać po wszelkie środki, w tym manipulować swoimi przełożonymi.

Początkowo ich pojedynek toczy się głównie na płaszczyźnie intelektualnej. Obaj próbują przewyższyć się nawzajem, wykazując się sprytem i inteligencją. Ich bitwa na rozum staje się coraz bardziej zacięta, a atmosfera w biurze staje się napięta.

Jednak wszystko zmienia się w jednej chwili, gdy Lucy i Joshua zostają uwięzieni w windzie. W tej sytuacji pełnej napięcia i niepewności, spontanicznie pocałowują się. Ten niespodziewany moment przynosi dramatyczne zmiany we wszystkim, co dotychczas działo się między nimi.

Pocałunek ten otwiera drzwi do zupełnie nowej rzeczywistości. Lucy i Joshua zaczynają dostrzegać w sobie coś więcej niż tylko rywali. Stopniowo odkrywają swoje prawdziwe uczucia i zaczynają się zbliżać. Ich relacja przechodzi od wzajemnej niechęci do miłości, a walka o stanowisko staje się mniej ważna.

W miarę jak ich uczucia rozwijają się, Lucy i Joshua muszą stawić czoła swoim wewnętrznym demonom i przekonać się, czy są gotowi zaryzykować wszystko dla prawdziwej miłości. Czy ich nienawiść zamieni się w coś pięknego? Czy będą w stanie pogodzić swoje ambicje z uczuciami?

“Wredne igraszki” to historia o tym, jak dwie osoby, które na pozór nie pasują do siebie, odkrywają, że miłość może zmienić wszystko. To opowieść o walce, rywalizacji, ale przede wszystkim o tym, że czasami najważniejsze jest odważenie się na miłość i otwarcie serca.

Gdzie obejrzeć „Wredne igraszki” na VOD

Film można obejrzeć na Canal + Premiery, Player+, Amazon Prime Video oraz w kinie Cineman.

Obsada aktorska w filmie

W filmie “Lucy Hutton” w rolę tytułowej bohaterki wciela się utalentowana aktorka Lucy Hale. Jej postać, Lucy Hutton, jest ambitną i pracowitą młodą kobietą, która staje przed wielką szansą w swojej karierze.

Przeciwnikiem Lucy w filmie jest Joshua Templeman, którego gra Austin Stowell. Joshua to przystojny i inteligentny mężczyzna, który jest rywalem Lucy w pracy. Ich napięte relacje i nieustanne starcia tworzą fascynującą chemię na ekranie.

Sakina Jaffrey wciela się w postać Helen, mentorki Lucy. Helen jest doświadczoną i mądrą kobietą, która pomaga Lucy w jej zawodowych dylematach. Jej wsparcie i mądrość są nieocenione dla naszej głównej bohaterki.

Corbin Bernsen gra Bexleya, szefa Lucy i Joshuy. Bexley jest wymagającym i surowym szefem, który stawia wysokie wymagania przed swoimi pracownikami. Jego postać dodaje dramatyzmu i napięcia do historii.

Damon Daunno wciela się w postać Danny’ego, przyjaciela Lucy. Danny jest zabawnym i pełnym energii facetem, który zawsze wspiera Lucy w trudnych chwilach. Ich przyjaźń dodaje lekkości i humoru do filmu.

Yasha Jackson gra Julie, najlepszą przyjaciółkę Lucy. Julie jest inteligentną i odważną kobietą, która zawsze stoi u boku Lucy. Jej postać dodaje siły i determinacji do historii.

Sean Cullen wciela się w postać Anthony’ego, mentora Joshuy. Anthony jest doświadczonym i szanowanym pracownikiem, który pomaga Joshua w jego zawodowych wyzwaniach. Jego postać dodaje głębi i złożoności do filmu.

Nance Williamson gra Elaine, matkę Lucy. Elaine jest kochającą i troskliwą matką, która wspiera swoją córkę we wszystkich jej dążeniach. Jej postać dodaje emocjonalnego wymiaru do historii.

Shona Tucker wciela się w postać Jeanette, siostry Lucy. Jeanette jest pewną siebie i ambitną kobietą, która również ma swoje cele i marzenia. Jej postać dodaje dynamiki i zaskoczenia do filmu.

Wszyscy ci utalentowani aktorzy tworzą zgrany zespół, który przyciąga uwagę widzów swoimi niesamowitymi interpretacjami. Ich gra sprawia, że historia “Lucy Hutton” staje się jeszcze bardziej porywająca i niezapomniana.

Podsumowanie

Film “Wredne igraszki” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie uzyskał notę 5,8, na IMDb 6,2, a na TMDb 7,4. Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film jest oceniany raczej neutralnie lub lekko pozytywnie.

Ocena na Filmwebie wskazuje na to, że nie wszyscy widzowie byli zachwyceni tym filmem. Jednakże, ocena na IMDb jest nieco wyższa, co sugeruje, że większość osób uważała go za przynajmniej przyzwoity. Natomiast nota na TMDb jest najwyższa spośród wszystkich ocen i sugeruje, że film może być interesujący i warty uwagi.

Biorąc pod uwagę te informacje, można stwierdzić, że “Wredne igraszki” może być ciekawym filmem do obejrzenia. Choć nie jest to arcydzieło, zdaje się mieć pewien potencjał i być w stanie zainteresować widza. Warto dać mu szansę i samemu ocenić czy spełnia nasze oczekiwania.

Cały film "Wredne igraszki"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!