X-Ray
HD+
4K

Wojna z dziadkiem VOD

5.7
5.7/10

Film “Wojna z dziadkiem” opowiada historię Petera, który musi przenieść się na poddasze, gdy jego ukochany dziadek Ed zamieszkuje w jego pokoju. Peter postanawia wypowiedzieć dziadkowi wojnę i wraz z przyjaciółmi wymyśla coraz bardziej zwariowane pomysły, aby odzyskać swój kącik. Jednak dziadek nie daje za wygraną i wraz ze swoimi sprzymierzeńcami stara się wyrównać rachunki. Film porusza temat starcia pokoleń i pytanie, kto okaże się zwycięzcą.

Informacje o „Wojna z dziadkiem” – VOD

Film “Wojna z dziadkiem” miał swoją premierę 20 lutego 2020 roku. Jest to familijna komedia, której jedynym reżyserem jest Tim Hill. Oryginalny tytuł filmu to “The War with Grandpa”. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisali Tom J. Astle i Matt Ember. Czas trwania filmu wynosi 98 minut.

Fabuła

Peter jest w siódmym niebie, gdy dowiaduje się, że jego ukochany dziadek Ed (Robert De Niro) zamieszka razem z nim w domu. Radość chłopca szybko pryska, gdy okazuje się, że starszy pan zajmie jego pokój, a on sam zostanie zmuszony do przeniesienia się na poddasze. Peter bardzo kocha swojego dziadka, ale jeszcze bardziej pragnie odzyskać swój kącik. Bez wyboru, postanawia wypowiedzieć seniorowi wojnę!

Wraz z pomocą swoich przyjaciół, Peter wymyśla coraz bardziej przewrotne, podstępne i totalnie zwariowane pomysły, aby odzyskać swój pokój. Jednak okazuje się, że dziadek jest godnym przeciwnikiem. Zamiast poddać się, postanawia wyrównać rachunki. W tej bitwie pokoleń pomagają mu stary druh Jerry (Christopher Walken) oraz gotowa na wszystko Diane (Jane Seymour).

Kiedyś Ed i Peter byli świetnymi kumplami, ale teraz stają naprzeciw siebie na wojennej ścieżce. Kto okaże się zwycięzcą w tym zaciętym starciu? Czy Peter odzyska swój pokój i przywróci harmonię w relacjach z dziadkiem? Czy może Ed pokaże wnukowi, że czasem warto być elastycznym i dostosować się do zmian?

Wojna z dziadkiem to pełna humoru i wzruszeń historia, która pokazuje, że więzy rodzinne są silniejsze od wszelkich sporów. Przez wiele zwariowanych sytuacji, Peter i Ed będą musieli nauczyć się współpracy i wzajemnego szacunku. Czy ta wojna przyniesie im zbliżenie czy tylko jeszcze większe rozdźwięki? Tego dowiemy się oglądając ten niezwykle zabawny film.

Gdzie obejrzeć „Wojna z dziadkiem” na VOD

Film można obejrzeć na platformach takich jak Canal + Premiery, Player+, Amazon Prime Video, Play Now, Rakuten TV oraz Chili.

Obsada aktorska w filmie

W filmie “Ed and Peter: The Adventure Begins”, w reżyserii utalentowanego Roberta De Niro, widzowie będą mieli okazję zobaczyć niezwykłą obsadę aktorską. W roli głównego bohatera, Eda, wystąpi sam De Niro, który swoim niezrównanym talentem aktorskim zapewni nam niezapomniane wrażenia.

Przeciwieństwem Eda będzie młody Peter, którego wcieli się utalentowany Oakes Fegley. Jego naturalna charyzma i zdolności aktorskie sprawią, że widzowie od razu pokochają tego młodego bohatera i będą trzymać za niego kciuki przez cały film.

W rolę Sally, tajemniczej i uwodzicielskiej kobiety, wcieli się piękna Uma Thurman. Jej elegancja i wyjątkowy styl sprawią, że postać Sally stanie się nieodłącznym elementem tej pełnej przygód historii.

Arthur, przyjaciel Eda i Petera, zostanie zagrany przez utalentowanego Roba Riggle’a. Jego komediowy talent i umiejętność wprowadzenia humoru do każdej sceny sprawią, że publiczność będzie się śmiać do łez.

Młoda i ambitna Mia zostanie odegrana przez utalentowaną Laurę Marano. Jej energiczna osobowość i zdolności aktorskie sprawią, że Mia stanie się inspiracją dla wielu widzów.

Danny, ekscentryczny przyjaciel Eda, zostanie zagrany przez legendarnego Cheecha Marina. Jego charakterystyczny humor i niepowtarzalny styl aktorski sprawią, że postać Danny’ego będzie jednym z najbardziej pamiętnych elementów filmu.

Diane, tajemnicza kobieta z przeszłością, zostanie odegrana przez urokliwą Jane Seymour. Jej elegancja i głębia emocji sprawią, że postać Diane będzie niezwykle intrygująca i pełna tajemnic.

W roli Jerry’ego, mentora Eda i Petera, wystąpi legenda kina – Christopher Walken. Jego niezwykły talent aktorski i charyzma sprawią, że postać Jerry’ego stanie się niezapomniana dla wszystkich widzów.

Billy, twardy i nieustraszony przeciwnik Eda i Petera, zostanie zagrany przez utalentowanego Juliocesara Chaveza. Jego siła i determinacja sprawią, że Billy stanie się godnym przeciwnikiem dla naszych bohaterów.

“Ed and Peter: The Adventure Begins” to film, który dzięki swojej wyjątkowej obsadzie aktorskiej zapewni nam niezapomniane emocje i przygody. Każdy z aktorów wniesie coś wyjątkowego do swojej roli, tworząc niepowtarzalną chemię na ekranie.

Podsumowanie

Film “Wojna z dziadkiem” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie uzyskał notę 5,7, na IMDb 5,6, a na TMDb 6,4. Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film jest oceniany raczej neutralnie.

“Wojna z dziadkiem” to komedia familijna opowiadająca historię chłopca, który musi zmierzyć się z trudnym zadaniem – przekonać swojego dziadka do opuszczenia domu i przeniesienia się do domu opieki. W rolach głównych występują Robert De Niro i Oakes Fegley.

Opinie na temat filmu są podzielone. Jedni widzowie uważają go za zabawną i wzruszającą historię, która porusza ważne tematy relacji między pokoleniami. Inni jednak uważają, że fabuła jest przewidywalna i nieco płytko przedstawiona.

Jednym z atutów filmu jest z pewnością obsada aktorska. Robert De Niro w roli dziadka prezentuje się znakomicie i dostarcza widzom wielu momentów śmiechu. Oakes Fegley również odgrywa swoją rolę przekonująco i naturalnie.

Jeśli lubisz komedie familijne i cenisz sobie filmy o relacjach między pokoleniami, “Wojna z dziadkiem” może być dla Ciebie interesującym wyborem. Jednak jeśli oczekujesz czegoś bardziej oryginalnego i głębszego, ten film może Cię nie do końca zadowolić.

Cały film "Wojna z dziadkiem"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!