X-Ray
HD+
4K

Urwis VOD

5.8
5.8/10

Film “Urwis” opowiada historię psa, który po śmierci swojej ukochanej Pani zostaje bez dachu nad głową i musi nauczyć się przetrwać w dzikim świecie. W trudnej szkole życia odkrywa, że lepiej jest być przyjaznym i otwartym na innych, niż traktować ich z wyższością. Spotyka również młodą piosenkarkę, która staje się jego prawdziwym przyjacielem.

Informacje o „Urwis” – VOD

Film “Urwis” miał swoją premierę 2019-08-08. Jedynym reżyserem filmu jest Kevin Johnson. Oryginalny tytuł filmu to ‘Trouble’. Jest to animowany film familijny z elementami komedii. Film został wyprodukowany w Kanadzie i USA. Scenariusz napisali Rob Muir i Judah Miller. Czas trwania filmu wynosi 87 minut.

Fabuła

Film “Urwis” opowiada historię małego psa, który od szczeniaka żył w luksusie. Jego życie było pełne wygód – miał służbę, która spełniała jego każde zachcianki, miski pełne smakołyków i drapanie za uchem na żądanie. Jednak pewnego dnia jego ukochana Pani umiera, a jej spadkobiercy nie tolerują zwierząt. Urwis traci wszystko – dach nad głową i jedyną bliską osobę.

Zostaje sam w dzikim i niebezpiecznym świecie, gdzie musi nauczyć się przetrwać. Musi nauczyć się, na kogo warknąć, a komu pomerdać ogonem, gdzie szukać jedzenia w śmietnikach i przede wszystkim jak znaleźć prawdziwego przyjaciela. Jednak Urwis nie ułatwia sobie zadania – traktuje wszystkich wokół siebie z wyższością i niechęcią.

Jednakże, gdy spotyka pewną początkującą piosenkarkę, jego życie zaczyna się zmieniać. Mimo że mieszka ona w malutkim mieszkanku, ma wielkie serce i chęć pomocy. Razem tworzą niesamowity duet i stają się prawdziwym przebojem.

Film “Urwis” to opowieść o tym, jak mały piesek musi nauczyć się przetrwać w surowym świecie, ale także o tym, jak ważne jest otwarcie się na innych i szukanie prawdziwej przyjaźni. Przez wiele trudności i przeszkód, Urwis odkrywa, że zamiast pokazywać agresję, lepiej jest okazać innym swoje serce i łapę.

Gdzie obejrzeć „Urwis” na VOD

Film można obejrzeć na platformach takich jak Canal + Premiery, Viaplay, Play Now, Polsat, Cineman oraz Rakuten.

Obsada aktorska w filmie

W filmie “Big Sean jako Trouble” możemy podziwiać wyjątkowe talenty aktorskie wielu znanych osobowości. W roli głównego bohatera, Trouble’a, występuje utalentowany Big Sean, który wciela się w postać nieustraszonego i przebojowego mężczyzny.

Pamela Adlon wciela się w postać Rousey, partnerki Trouble’a. Jej charakterystyczny styl i charyzma dodają filmowi niezapomnianego uroku.

Lucy Hale wciela się w postać Zoe Bell, tajemniczej i uwodzicielskiej kobiety, która wprowadza nieco intrygi do historii. Jej gra aktorska jest pełna emocji i napięcia.

Marissa Jaret Winokur wciela się w postać Claire, przyjaciółki Rousey. Jej humor i spontaniczność sprawiają, że film nabiera lekkości i zabawności.

Wilmer Valderrama wciela się w postać Thurmana Sancheza, tajemniczego przeciwnika Trouble’a. Jego charyzma i siła sprawiają, że jest on godnym przeciwnikiem dla naszego bohatera.

Joel McHale wciela się w postać Norberta, mentora Trouble’a. Jego inteligencja i doświadczenie są nieocenione dla naszego bohatera w trudnych sytuacjach.

Colby Lopez wciela się w postać Norma / Dostawcy. Jego poczucie humoru i niezawodność sprawiają, że jest on nieodłączną częścią filmowej ekipy.

Damon Wayans Jr. wciela się w postać Gizmo, ekscentrycznego przyjaciela Trouble’a. Jego szalony charakter i nieprzewidywalne zachowanie dodają filmowi nutki humoru i zabawy.

Olivia Holt wciela się w postać Belli, ukochanej Trouble’a. Jej piękno i delikatność sprawiają, że jest ona dla naszego bohatera najważniejszą osobą na świecie.

Wszyscy ci utalentowani aktorzy tworzą niezapomnianą obsadę filmu “Big Sean jako Trouble”, który zapewnia nam emocje, akcję i niezapomniane chwile na dużym ekranie.

Podsumowanie

Film “Urwis” otrzymał mieszane oceny od krytyków i widzów. Na stronie Filmweb uzyskał notę 5,8, na IMDb również 5,8, natomiast na TMDb zdobył nieco wyższą ocenę – 6,7.

Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film “Urwis” jest raczej przeciętny. Nie wyróżnia się szczególnie pozytywnie ani negatywnie.

Opinie na temat tego filmu są podzielone. Niektórzy widzowie mogą być zadowoleni z fabuły i wykonania, podczas gdy inni mogą czuć się rozczarowani.

Jeśli jesteś fanem gatunku, w którym porusza się “Urwis”, warto dać mu szansę i samemu ocenić czy spełnia Twoje oczekiwania. Jednak jeśli nie jesteś przekonany do tego typu produkcji, może być lepiej poszukać czegoś innego do obejrzenia.

Cały film "Urwis"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!