X-Ray
HD+
4K

Suk Suk VOD

6.9
6.9/10

Film “Suk Suk” to cicha opowieść o homoseksualnym związku dwóch mężczyzn w podeszłym wieku. Pak, 70-letni żonaty taksówkarz, który odmawia przejścia na emeryturę, spotyka Hoi, 65-letniego emerytowanego samotnego ojca. Mimo że obaj są tajemniczo gejami, są dumni z rodzin, które stworzyli dzięki ciężkiej pracy i trudnościom przez lata. Film ukazuje subtelne codzienne chwile dwóch mężczyzn, którzy walczą między konwencjonalnymi normami a swoimi osobistymi pragnieniami.

Informacje o „Suk Suk” – VOD

Film “Suk Suk” miał swoją premierę 2019-10-04. Jest to dramat wyreżyserowany przez Raya Yeunga, który jest jedynym reżyserem tego filmu. Oryginalny tytuł filmu to ‘Suk Suk’. Film został wyprodukowany w Hongkongu, a scenariusz napisany również przez Raya Yeunga. Czas trwania filmu wynosi 92 minuty.

Fabuła

SUK SUK to cicha opowieść o homoseksualnym związku dwóch mężczyzn w późnym wieku. PAK, 70-letni żonaty taksówkarz, który odmawia przejścia na emeryturę, spotyka HOI, 65-letniego emerytowanego samotnego ojca. Mimo że obaj są tajemniczo gejami, są dumni z rodzin, które stworzyli dzięki ciężkiej pracy i trudnościom przez lata. HOI jest członkiem Mature Tongzhi Society, grupy społecznej, która skupia gejów powyżej 60 roku życia. Grupa planuje wziąć udział w publicznym forum, aby poprosić rząd o stworzenie domów dla seniorów dedykowanych wyłącznie dla osób homoseksualnych. Jednak ze względu na fakt, że większość mężczyzn w grupie jest w szafie, nikt nie chce publicznie wyrazić swojej opinii. HOI popiera pomysł domu dla gejowskich seniorów i rozważa przemówienie na forum publicznym. Jednak gdy HOI zaczyna zastanawiać się, czy jego syn WAN podejrzewa go o bycie gejem, jego postawa się zmienia. Kiedy PAK i HOI zakochują się w sobie, rozważają możliwą przyszłość razem. SUK SUK bada subtelne codzienne momenty życia dwóch mężczyzn, którzy walczą między konwencjonalnymi normami a swoimi osobistymi pragnieniami.

Gdzie obejrzeć „Suk Suk” na VOD

Film można obejrzeć na platformach takich jak Canal + Premiery, Nowe Horyzonty VOD, cineman, outfilm oraz chili.

Obsada aktorska w filmie

W filmie “Tai-Bo” występuje zespół utalentowanych aktorów, którzy wcielają się w różnorodne postacie. Jednym z głównych bohaterów jest Pak, którego rolę odgrywa doświadczony Ben Yuen. Jego postać jest pełna determinacji i siły, co doskonale oddaje umiejętności aktora.

W roli Hoi, przyjaciela Paka, widzimy Patrę Au. Jej gra przynosi postaci energię i optymizm, co sprawia, że staje się ona nieodłączną częścią historii filmu. Ching, partnerka Paka, jest wcielana przez Lo Chun Yipa. Aktor ten doskonale oddaje emocje i złożoność charakteru swojej postaci.

Wan, jedna z kluczowych postaci w filmie, jest grana przez Kong To. Jego talent aktorski pozwala mu na ukazanie zarówno wewnętrznej siły, jak i delikatności tej postaci. Chiu, inny członek zespołu Tai-Bo, jest odgrywany przez Kong To. Jego interpretacja tej postaci przynosi do filmu dynamikę i humor.

Edmond, mentor zespołu Tai-Bo, jest wcielany przez Yiu-Sing Lama. Jego doświadczenie aktorskie pozwala mu na ukazanie mądrości i autorytetu tej postaci. Fong, jedna z członkiń zespołu Tai-Bo, jest grana przez Hiu Yee Wong. Jej gra przynosi postaci energię i determinację, co sprawia, że staje się ona nieodłączną częścią historii filmu.

Wreszcie, Zheng, antagonistyczna postać w filmie, jest wcielana przez Yixin Hu. Aktor ten doskonale oddaje złożoność i tajemniczość tej postaci, co dodaje filmowi dodatkowego napięcia i intrygi.

Dzięki talentowi i zaangażowaniu tych aktorów, film “Tai-Bo” staje się pełen emocji i niezapomnianych momentów. Ich interpretacje postaci przynoszą historii życie i sprawiają, że widzowie są wciągnięci w świat filmowej przygody.

Podsumowanie

Film “Suk Suk” otrzymał dobre oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył notę 7,2, na IMDb 7,1, a na TMDb 6,6. Te wyniki wskazują na to, że film jest generalnie dobrze oceniany przez widzów.

Opinie na temat “Suk Suk” są raczej pozytywne. Filmweb i IMDb przyznają mu podobne oceny, co sugeruje, że jest to produkcja warta uwagi. Choć nota na TMDb jest nieco niższa, to nadal jest to ocena powyżej średniej.

Warto zauważyć, że oceny te są subiektywnymi opiniami widzów i mogą się różnić w zależności od gustu i preferencji każdej osoby. Jednakże, biorąc pod uwagę ogólną tendencję pozytywnych recenzji, można stwierdzić, że film “Suk Suk” jest godny polecenia dla osób zainteresowanych tematyką poruszana w filmie.

Cały film "Suk Suk"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!