X-Ray
HD+
4K

Strefa komfortu VOD

5
5/10

Film “Strefa komfortu” opowiada historię młodego profesora, Josha, który ma tendencję do komplikowania sobie życia i innych. Po wpędzeniu jednej ze swoich studentek w zakłopotanie, grożą mu tragiczne konsekwencje, dlatego postanawia wyjechać na weekend do rodziny w celu przemyślenia sytuacji. Jednak ta wizyta nie będzie łatwa dla jego zdrowia psychicznego.

Informacje o „Strefa komfortu” – VOD

Film “Strefa komfortu” (oryginalny tytuł “Safe Spaces”) to komedia wyreżyserowana przez Daniela Schechtera. Premiera filmu odbyła się 29 kwietnia 2019 roku. Film został wyprodukowany w USA i trwa 93 minuty. Scenariusz również został napisany przez Daniela Schechtera.

Fabuła

Josh, młody profesor na nowojorskiej uczelni, ma nieodpartą tendencję do komplikowania sobie życia i innych ludzi. Jego najnowsza wpadka podczas prowadzonych zajęć grozi mu tragicznymi konsekwencjami – może nawet zostać wyrzucony z uczelni. Zrozpaczony, postanawia uciec od problemów i wyjechać na weekend do rodziny, aby złapać oddech i przemyśleć całą sytuację.

Jednakże, wizyta u rodziny nie będzie dla niego sielanką. Już na samym początku zostaje przywitany przez nadopiekuńczą matkę, która nieustannie go kontroluje i krytykuje. Ojciec, zapatrzony w telewizor, zupełnie go ignoruje. Brat, który od zawsze był jego rywalem, nie omieszka go upokorzyć i wyśmiać. Nawet siostra, z pozoru przyjazna, ukrywa przed nim swoje własne tajemnice.

W tym toksycznym środowisku Josh zaczyna tracić zdrowie psychiczne. Strefa komfortu, którą tak bardzo potrzebował, zamienia się w pułapkę pełną napięcia i frustracji. Wszystko to sprawia, że musi zmierzyć się ze swoimi najgłębszymi lękami i przekonać się, czy jest w stanie zmienić swoje życie.

Czy Joshowi uda się odnaleźć wewnętrzną siłę i odważnie stawić czoła swoim demonom? Czy zdoła uwolnić się od toksycznych relacji i znaleźć prawdziwe szczęście? “Strefa komfortu” to poruszająca historia o walce z własnymi ograniczeniami i poszukiwaniu prawdziwej wolności.

Gdzie obejrzeć „Strefa komfortu” na VOD

Film można obejrzeć na kanale telewizyjnym Polsat, w kinie Cineman oraz na platformie VOD Warszawa.

Obsada aktorska w filmie

W filmie występuje zespół utalentowanych aktorów, którzy wcielają się w różnorodne postacie. Justin Long wciela się w głównego bohatera, Josha, młodego i ambitnego mężczyznę, który staje przed trudnymi wyborami w życiu. Kate Berlant wciela się w Jackie Cohn, przyjaciółkę Josha, która jest jego największym wsparciem i towarzyszką przygód.

Lynn Cohen wciela się w postać Agathy, starszej kobiety o mądrym spojrzeniu na świat, która udziela Joshowi cennych rad i pomaga mu znaleźć drogę do spełnienia. Michael Godere gra Davida Cohna, brata Jackie i bliskiego przyjaciela Josha. Ich relacja jest pełna wzajemnego wsparcia i zrozumienia.

Fran Drescher wciela się w postać Diane, matki Josha, która jest pełna miłości i troski o swojego syna. Richard Schiff gra Jeffa Cohena, ojca Jackie i Davida, który jest surowy, ale jednocześnie pełen troski o swoją rodzinę.

Becky Ann Baker wciela się w postać Mary, żony Jeffa Cohena i matki Jackie oraz Davida. Jest silną i niezależną kobietą, która dba o dobro swojej rodziny. Michael Hsu Rosen gra Deacona, przyjaciela Josha z dzieciństwa, który pomaga mu przejść przez trudne chwile i odnaleźć swoje miejsce w życiu.

Dana Eskelson wciela się w postać Sherry Cohen, siostry Jeffa Cohena i ciotki Jackie oraz Davida. Jest osobą pełną energii i optymizmu, która zawsze potrafi rozśmieszyć innych swoim dowcipem i uśmiechem. Razem tworzą zgrany zespół aktorski, który przekazuje widzom emocje i historię pełną wzruszeń i inspiracji.

Podsumowanie

Film “Strefa komfortu” otrzymał niskie oceny na stronach takich jak Filmweb (4,8), IMDb (5,8) i TMDb (5,1). Te wyniki sugerują, że film nie jest szczególnie udany i może nie spełniać oczekiwań widzów.

Oceny na poziomie około 5-6 wskazują na neutralne odczucia wobec filmu. Możemy przypuszczać, że “Strefa komfortu” nie wyróżnia się niczym szczególnym i nie zapada w pamięć jako wyjątkowe doświadczenie kinowe.

Jednakże, warto pamiętać, że oceny są subiektywne i różne osoby mogą mieć różne zdanie na temat tego filmu. Jeśli jesteś fanem danego gatunku lub aktorów występujących w filmie, możesz zdecydować się na jego obejrzenie mimo niskich ocen.

Podsumowując, jeśli nie masz konkretnych oczekiwań względem filmu “Strefa komfortu” i jesteś gotowy na neutralne doświadczenie kinowe, możesz dać mu szansę. Jednakże, jeśli oczekujesz czegoś wyjątkowego lub wysokiej jakości, może być lepiej poszukać innej produkcji.

Cały film "Strefa komfortu"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!