X-Ray
HD+
4K

Scooby Doo i klątwa 13. ducha VOD

6.8
6.8/10

Film “Scooby Doo i klątwa 13. ducha” opowiada o przygodach Brygady Detektywów, którzy po nieudanym śledztwie zostają zmuszeni do zakończenia kariery. Jednak gdy ich stary znajomy prosi o pomoc, ekipa musi wyruszyć na poszukiwanie ostatniego ducha, który jest na wolności. Przygotujcie się na emocjonujące pościgi samochodowe, tajemnicze zaklęcia i niebezpieczne wyprawy w Himalaje.

Informacje o „Scooby Doo i klątwa 13. ducha” – VOD

Film “Scooby Doo i klątwa 13. ducha” to animowany film wyprodukowany w USA, którego premiera odbyła się 5 lutego 2019 roku. Jedynym reżyserem tego filmu jest Cecilia Aranovich. Oryginalny tytuł filmu to ‘Scooby-Doo! and the Curse of the 13th Ghost’. Scenariusz został napisany przez Tima Sheridana, a czas trwania filmu wynosi 88 minut.

Fabuła

W filmie “Scooby Doo i klątwa 13. ducha” Brygada Detektywów doświadcza porażki w swoim ostatnim śledztwie, co skutkuje zakończeniem ich kariery detektywistycznej. Jednakże, gdy ich stary przyjaciel Vincent Van Ghoul prosi o pomoc, bohaterowie postanawiają wrócić do akcji. Scooby-Doo, Kudłaty i Daphne wyruszają na poszukiwanie 13 najstraszniejszych duchów na świecie. Zdołali już schwytać wszystkie, oprócz jednego. Teraz ten niebezpieczny duch grasuje na wolności, a ekipa musi go koniecznie złapać. Przygotujcie się na niezwykłą przygodę w lodowatych zboczach Himalajów, pełną mrożących krew w żyłach pościgów samochodowych, tajemniczych kryształowych kul i przerażających zaklęć, które sprawią, że ciarki przechodzą po plecach!

Gdzie obejrzeć „Scooby Doo i klątwa 13. ducha” na VOD

Film można obejrzeć na platformach takich jak Amazon, iTunes, Rakuten i Chili.

Obsada aktorska w filmie

W filmie występuje kilka utalentowanych aktorów, którzy wcielają się w różnorodne postacie. Jednym z nich jest Frank Welker, który gra postać Benny’ego / Flim Flama. Jego wszechstronność aktorska pozwala mu doskonale odnaleźć się w roli tego młodego i energicznego bohatera.

David Herman natomiast wciela się w postać Szeryfa. Jego umiejętności aktorskie sprawiają, że Szeryf staje się postacią niezwykle autentyczną i wiarygodną. Herman doskonale oddaje charakter i determinację tego bohatera.

Maurice LaMarche to kolejny aktor, który wnosi wiele do filmu swoimi talentami. Wciela się on w trzy różne postacie – Vincenta Van Ghoula, Berniego Alana oraz Vance’a Linklatera. Jego zdolności aktorskie pozwalają mu na stworzenie unikalnych i niezapomnianych postaci, które dodają filmowi głębi i emocji.

Nolan North również nie pozostaje w tyle, grając trzy różne postacie – Asmodeusa, Mortifera oraz Farmera Morgana. Jego wszechstronność aktorska pozwala mu na perfekcyjne odwzorowanie charakterystyki każdej z tych postaci. North doskonale radzi sobie zarówno z kreacją złoczyńców, jak i bohaterów o bardziej przyjaznym usposobieniu.

Dzięki talentowi i zaangażowaniu tych aktorów, film zyskuje na autentyczności i emocjonalnym oddziaływaniu. Ich umiejętności aktorskie sprawiają, że postacie stają się żywe i niezapomniane, przyciągając widzów do ekranu.

Podsumowanie

Film “Scooby Doo i klątwa 13. ducha” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał notę 6,6, na IMDb 6,4, a na TMDb aż 8. Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film jest warty obejrzenia. Choć ocena na Filmwebie jest neutralna, to na IMDb i TMDb jest nieco wyższa, co sugeruje, że film może być bardziej interesujący i ciekawy. Oczywiście, warto pamiętać, że oceny są subiektywne i każdy może mieć inne odczucia po obejrzeniu filmu. Jednakże, jeśli lubisz przygody Scooby Doo i jesteś fanem serii, to warto dać szansę “Scooby Doo i klątwie 13. ducha”.

Cały film "Scooby Doo i klątwa 13. ducha"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!