X-Ray
HD+
4K

Pusty człowiek VOD

5.8
5.8/10

Film “Pusty człowiek” opowiada historię byłego policjanta, który po utracie żony i syna zamienia się w małomównego sprzedawcę. Kiedy spotyka młodą Amandę, rozpoczyna własne śledztwo w sprawie jej zaginięcia i odkrywa tajemniczą grupę licealistów wierzących w istnienie nadprzyrodzonych sił. Sceptycznie nastawiony James odkrywa ciała przyjaciół Amandy i dowiaduje się, że dziewczyna jest związana z tajemniczą organizacją.

Informacje o „Pusty człowiek” – VOD

Film “Pusty człowiek” miał swoją premierę 2020-10-22. Jedynym reżyserem filmu jest David Prior. Oryginalny tytuł filmu to ‘The Empty Man’. Jest to horror o czasie trwania 136 minut. Film został wyprodukowany w USA i RPA, a scenariusz napisany również przez Davida Priora.

Fabuła

James, niegdyś znakomity policjant i dumna głowa rodziny, obecnie jest małomównym sprzedawcą. Jego życie zmieniło się po okrutnej tragedii – stracił żonę i syna, co spowodowało, że zamknął się w sobie i odciął od dotychczasowego życia. Zrezygnował ze służby i otworzył mały lokalny sklep.

Pewnego dnia James spotyka na swojej drodze Amandę, młodą dziewczynę i córkę swojej dawnej koleżanki. Amanda prowadzi filozoficzne rozważania, które wzbudzają w nim ciekawość. Jednak nagle dziewczyna znika bez śladu. James postanawia rozpocząć własne śledztwo, ponieważ okazuje się, że był on ostatnią osobą, która widziała zaginioną.

W trakcie dochodzenia James dowiaduje się o grupie licealistów, którzy wierzą w istnienie nadprzyrodzonych sił. Według miejskiej legendy, istota z innego świata przychodzi po swoje ofiary trzy dni po jej wezwaniu. Aby przywołać tę istotę, należy stanąć na lokalnym moście.

Początkowo sceptycznie nastawiony do opowieści, James zaczyna coraz bardziej uwierzać w ich prawdziwość, gdy pod tym samym mostem odnajduje ciała przyjaciół Amandy. Okazuje się, że sama dziewczyna jest w jakiś sposób związana z tajemniczą organizacją.

James postanawia odkryć prawdę i powstrzymać tę organizację przed dalszym działaniem. Wkracza w świat nadprzyrodzonych sił i musi zmierzyć się z własnymi demonami, aby ocalić Amandę i siebie przed nieuchronnym losem. Czy uda mu się rozwiązać zagadkę i pokonać tajemniczą organizację? Tego dowiemy się podczas pełnej napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji fabuły filmu “Pusty człowiek”.

Gdzie obejrzeć „Pusty człowiek” na VOD

Film można obejrzeć na platformach takich jak Disney+, iTunes oraz Rakuten.

Obsada aktorska w filmie

W filmie występuje zespół utalentowanych aktorów, którzy wcielają się w różnorodne postacie, tworząc niezapomniane obrazy na ekranie. James Badge Dale wciela się w rolę Jamesa Lasombry, tajemniczego i niebezpiecznego bohatera, który jest głównym punktem akcji. Jego wyraziste wystąpienie i charyzma sprawiają, że widzowie nie mogą oderwać od niego wzroku.

Marin Ireland wciela się w postać Nory Quail, inteligentnej i niezależnej kobiety, która staje się kluczową postacią dla rozwoju fabuły. Jej umiejętność oddania emocji i subtelne odcienie gry aktorskiej przyciągają uwagę widza.

Sasha Frolova wciela się w rolę Amandy Quail, siostry Nory, która wprowadza do historii element tajemnicy i napięcia. Jej zdolność do kreowania złożonych emocji i silnego charakteru dodaje filmowi dynamiki.

Samantha Logan wciela się w postać Davary Walsh, młodej i ambitnej detektyw, która próbuje rozwikłać zagadkę związana z głównymi bohaterami. Jej naturalność i autentyczność sprawiają, że widzowie czują się z nią blisko.

Ron Canada wciela się w rolę detektywa Villiersa, doświadczonego śledczego, który próbuje rozwiązać zagadkę zbrodni. Jego profesjonalizm i wiarygodność sprawiają, że jest nieodzownym elementem filmu.

Virginia Kull wciela się w postać Ruthie, tajemniczej kobiety, która wprowadza do historii element niepewności i intrygi. Jej zdolność do kreowania złożonych emocji i tajemniczego charakteru dodaje filmowi głębi.

Jessica Matten wciela się w postać Fiony, postaci o silnym charakterze i niezależności. Jej zdolność do oddania emocji i autentyczności sprawiają, że widzowie czują się z nią blisko.

Robert Aramayo wciela się w rolę Garretta, młodego i ambitnego bohatera, który staje się kluczową postacią dla rozwoju fabuły. Jego zdolność do kreowania złożonych emocji i autentycznego charakteru przyciąga uwagę widza.

Owen Teague wciela się w postać Duncana Westa, młodego i pełnego energii bohatera, który wprowadza do historii element napięcia i akcji. Jego zdolność do oddania emocji i autentycznego charakteru dodaje filmowi dynamiki.

Podsumowanie

Film “Pusty człowiek” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie uzyskał notę 5,3, na IMDb i TMDb natomiast 6,2. Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film jest raczej przeciętny.

Opinie na temat “Pustego człowieka” są podzielone. Niektórzy mogą być zainteresowani fabułą i tematyką filmu, jednak inni mogą go uznać za nudny lub niezbyt interesujący.

Jeśli jesteś fanem tego gatunku filmowego lub lubisz oglądać produkcje o głębokim przesłaniu, to warto dać mu szansę. Jednak jeśli oczekujesz dynamicznej akcji i wciągającej fabuły, to może Cię rozczarować.

Warto również zauważyć, że oceny na IMDb i TMDb są nieco wyższe niż na Filmwebie, co sugeruje, że film może mieć swoje zalety i być doceniany przez niektórych widzów.

Podsumowując, jeśli jesteś ciekawy tematyki filmu i lubisz kino o głębszym przesłaniu, warto dać mu szansę. Jednak jeśli oczekujesz czegoś bardziej porywającego, może lepiej poszukać innej produkcji.

Cały film "Pusty człowiek"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!