X-Ray
HD+
4K

Pojedynek na głosy VOD

6.4
6.4/10

Film “Pojedynek na głosy” opowiada o dwóch kobietach, Kate i Lisa, które prowadzą amatorski zespół muzyczny. Mimo że mają zupełnie różne pomysły na repertuar, muszą się nauczyć współpracować i znaleźć wspólną nutę porozumienia, aby osiągnąć sukces. Ich rywalizacja i sprzeczki stwarzają zagrożenie dla ich marzenia o występie w Royal Albert Hall.

Informacje o „Pojedynek na głosy” – VOD

Film “Pojedynek na głosy” (oryginalny tytuł “Military Wives”) to komedia wyreżyserowana przez Petera Cattaneo. Premiera filmu odbyła się 6 września 2019 roku. Produkcja pochodzi z Wielkiej Brytanii, a scenariusz został napisany przez Rosanne Flynn i Rachel Tunnard. Film trwa 113 minut.

Fabuła

W sercu małego miasteczka, gdzie codzienne problemy i troski przytłaczają mieszkańców, istnieje jedno miejsce, w którym każda kobieta może znaleźć ukojenie – amatorski kobiecy zespół śpiewaczy. Kate, zasadnicza i uzależniona od telezakupów, oraz Lisa, zbuntowana i rozrywkowa, stoją na jego czele. Ich różnice są tak duże, że wydaje się niemożliwe znalezienie wspólnej nuty.

Kate, miłośniczka znanych klasyków, marzy o występie w prestiżowej sali koncertowej Royal Albert Hall. Jej głos emanuje elegancją i pięknem dawnych czasów. Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Jej energia i charyzma potrafią porwać każdego słuchacza. Ich różne pomysły na repertuar prowadzą do nieustannych sprzeczek i uszczypliwości.

Atmosfera w zespole staje się coraz bardziej napięta, a koleżanki zaczynają wybierać strony. Czy Kate i Lisa będą w stanie znaleźć wspólną nutę porozumienia? Czy ich marzenie o występie w Royal Albert Hall zostanie spełnione? Wszystko zdaje się być pod znakiem zapytania.

Jednak gdy miasto zostaje dotknięte tragedią, a mieszkańcy potrzebują wsparcia, zespół musi stanąć na wysokości zadania. Kate i Lisa zdają sobie sprawę, że piękna muzyka może być lekarstwem na wszelkie rany. Wspólnie postanawiają połączyć swoje różnice i stworzyć niezapomniany występ, który przyniesie ukojenie i nadzieję wszystkim potrzebującym.

Pojedynek na głosy to historia o sile przyjaźni, współpracy i muzyki. Przez wzajemne uszczypliwości i sprzeczki bohaterki odkrywają, że tylko poprzez wzajemne wsparcie i zaufanie mogą osiągnąć sukces. Film ukazuje, jak muzyka może jednoczyć ludzi i pomagać im przetrwać nawet najtrudniejsze chwile. Czy Kate i Lisa będą w stanie znaleźć wspólną nutę porozumienia i spełnić swoje marzenia? Tego dowiemy się podczas ich niezapomnianego występu w Royal Albert Hall.

Gdzie obejrzeć „Pojedynek na głosy” na VOD

Film można obejrzeć na Canal +, Canal + Premiery, TVP, Play Now, Polsat, Kino pod Baranami, Moje Ekino, Cineman, Katoflix oraz Chili.

Obsada aktorska w filmie

W filmie “Kristin Scott Thomas jako Kate”, widzowie będą mieli okazję podziwiać niezwykły talent aktorski Kristin Scott Thomas, która wciela się w rolę głównej bohaterki, Kate. Jej wyjątkowa charyzma i umiejętność oddania emocji sprawiają, że widzowie nie będą mogli oderwać od ekranu.

Sharon Horgan, znana z wielu komediowych produkcji, wciela się w postać Lisa – najlepszej przyjaciółki Kate. Jej naturalny dowcip i zdolność do kreowania zabawnych sytuacji dodają filmowi lekkości i humoru.

Emma Lowndes, która gra Annie, to utalentowana aktorka o niezwykłej wrażliwości. Jej subtelne przedstawienie postaci Annie sprawia, że widzowie będą mogli się z nią utożsamić i przeżywać jej emocje.

Gaby French jako Jess to młoda aktorka, której energia i entuzjazm przekładają się na jej dynamiczną grę. Jej postać Jess jest pełna życia i pozytywnej energii, co sprawia, że jest ona ulubienicą publiczności.

Lara Rossi jako Ruby to aktorka o niezwykłej siłe wyrazu. Jej interpretacja postaci Ruby jest pełna pasji i determinacji, co sprawia, że widzowie będą trzymać za nią kciuki przez cały film.

Amy James-Kelly jako Sarah to utalentowana aktorka, która wciela się w rolę tajemniczej postaci. Jej subtelne przedstawienie Sarah sprawia, że widzowie będą chcieli poznać jej historię i dowiedzieć się więcej o jej motywacjach.

India Amarteifio jako Frankie to młoda aktorka, której naturalność i autentyczność sprawiają, że jej postać staje się bardzo realistyczna. Jej gra jest pełna emocji i prawdziwości, co sprawia, że widzowie będą mogli się z nią utożsamić.

Greg Wise jako Richard to doświadczony aktor, który wciela się w rolę męża Kate. Jego wyrazista interpretacja postaci Richarda sprawia, że widzowie będą mogli zrozumieć jego motywacje i przeżywać razem z nim emocje.

Jason Flemyng jako Crooks to aktor o niezwykłej charyzmie. Jego postać Crooksa jest tajemnicza i pełna intrygi, co sprawia, że widzowie będą trzymać go na oku przez cały film.

Wszyscy ci utalentowani aktorzy tworzą zgrany zespół, który zapewnia niezapomniane wrażenia i emocje podczas oglądania filmu “Kristin Scott Thomas jako Kate”.

Podsumowanie

Film “Pojedynek na głosy” otrzymał oceny na poziomie 6,4 na Filmwebie, 6,5 na IMDb oraz 6,8 na TMDb. Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film jest oceniany raczej neutralnie lub lekko pozytywnie.

“Pojedynek na głosy” to historia dwóch utalentowanych wokalistów, którzy rywalizują ze sobą w programie telewizyjnym. Film skupia się na ich drodze do sławy i próbach przekonania jury oraz publiczności swoim talentem.

Oceny filmu wskazują na to, że jest to produkcja solidna, ale niekoniecznie wybijająca się ponad przeciętność. Choć niektórzy mogą być zachwyceni występami aktorów i emocjonalną historią, inni mogą oczekiwać czegoś więcej.

Jeśli interesujesz się muzyką i programami telewizyjnymi tego typu, “Pojedynek na głosy” może być dla Ciebie ciekawym wyborem. Jednak jeśli oczekujesz czegoś oryginalnego i innowacyjnego, ten film może Cię nieco rozczarować.

Podsumowując, warto obejrzeć “Pojedynek na głosy” jeśli interesujesz się tematyką muzyczną i lubisz tego typu produkcje. Jednak jeśli szukasz czegoś wyjątkowego i niebanalnego, może warto rozważyć inne propozycje.

Cały film "Pojedynek na głosy"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!