X-Ray
HD+
4K

Pod wiatr VOD

5.2
5.2/10

Film “Pod wiatr” opowiada historię Ani, która poznaje Michała na Helu. Ich związek jest nieakceptowany przez rodzinę Ani i przyjaciół Michała. Mimo to, dziewczyna przekracza swoje granice i wkracza w zupełnie nowy świat kitesurfingu, muzyki i zabawy. Czy ich miłość jest na tyle silna, że przetrwa przeciwności losu?

Informacje o „Pod wiatr” – VOD

Film “Pod wiatr” to polski melodramat, którego premiera odbyła się 10 lutego 2022 roku. Reżyserem tego filmu jest Kristoffer Rus, a scenariusz został napisany przez Juliana Kijowskiego. Film trwa 108 minut i został wyprodukowany w Polsce.

Fabuła

Ania, młoda i ambitna dziewczyna, kończy prestiżowe warszawskie liceum i spełnia swoje marzenie, dostając się na medycynę w Londynie. Jej życie toczy się w rytmie nauki i przyszłościowych planów. Jednak pewnego dnia, podczas wakacji na Helu, spotyka Michała – instruktora kitesurfingu o niezwykłym uroku.

Michał, pełen pasji do swojej pracy i morza, łączy zarabianie pieniędzy z realizacją swoich marzeń. Jego świat to muzyka, zabawa i adrenalina płynąca z kitesurfingu. Kiedy Ania poznaje go bliżej, przekracza swoje granice i wkracza w zupełnie nieznany świat pełen emocji i przygód.

Między Anią a Michałem rodzi się silne uczucie, które sprawia, że zapominają o wszystkim innym. Jednak ich związek nie jest akceptowany przez otoczenie. Rodzina Ani nie rozumie fascynacji córki chłopakiem z zupełnie innej sfery życia, a przyjaciele Michała obawiają się, że dziewczyna może go odciągnąć od pasji.

Czy miłość Ani i Michała jest na tyle silna, że pokona przeciwności? Czy ich uczucie przetrwa próbę czasu i dystansu? Czy będą w stanie znaleźć równowagę między swoimi różnymi światami? Film “Pod wiatr” to opowieść o walce o miłość, o pokonywaniu własnych ograniczeń i odkrywaniu nowych horyzontów. Czy Ania i Michał będą w stanie stworzyć coś więcej niż tylko wakacyjną miłość? Tego dowiemy się oglądając tę pełną emocji i pięknych krajobrazów historię.

Gdzie obejrzeć „Pod wiatr” na VOD

Film można obejrzeć na platformie streamingowej Netflix.

Obsada aktorska w filmie

W filmie “Sonia Mietielica” w główne role wcielają się utalentowani aktorzy. Ania, główna bohaterka, jest grana przez wyjątkową Sonię Mietielicę, która wciela się w postać z ogromną wrażliwością i autentycznością. Jej partnerem na ekranie jest Jakub Sasak, który wciela się w rolę Michała – mężczyzny o tajemniczej przeszłości, który staje się ważną postacią w życiu Ani.

Waleria Gorobets wciela się w postać Saszy – przyjaciółki Ani, która jest pełna energii i pozytywnego podejścia do życia. Jej obecność dodaje filmowi lekkości i humoru. Sebastian Dela gra Kubę, brata Ani, który jest niezwykle opiekuńczy i oddany rodzinie. Jego postać przynosi do historii ciepło i bliskość rodzeństwa.

Agnieszka Żulewska wciela się w Patrycję – przyjaciółkę Ani, która jest silną i niezależną kobietą. Jej postać dodaje filmowi dynamiki i odwagi. Marcin Perchuć gra Andrzej, partnera Patrycji, który jest wiernym towarzyszem i wsparciem dla swojej ukochanej.

Sonia Bohosiewicz wciela się w postać Doroty – matki Ani, która jest pełna mądrości i doświadczenia życiowego. Jej postać przynosi do filmu głębię emocjonalną i refleksję. Grzegorz Małecki gra Marka, ojca Ani, który jest postacią pełną tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Marta Ojrzyńska wciela się w postać Mirandy – przyjaciółki Ani, która jest pełna pasji i kreatywności. Jej postać dodaje filmowi energii i inspiracji. Wszyscy aktorzy wnoszą do filmu swoje unikalne talenty i umiejętności, tworząc niezapomniane kreacje i przekazując widzom emocje na najwyższym poziomie.

Podsumowanie

Film “Pod wiatr” otrzymał niskie oceny na stronach Filmweb (5,0), IMDb (5,3) oraz TMDb (5,2). To sugeruje, że większość widzów nie była zbyt zadowolona z tego filmu. Jednakże, oceny te są na tyle zbliżone do średniej (6), że można powiedzieć, iż film jest raczej neutralny. Oznacza to, że może on zainteresować osoby, które lubią tego typu produkcje, ale niekoniecznie będzie to film, który zostanie zapamiętany na długo. Warto obejrzeć go tylko w przypadku braku innych ciekawszych propozycji.

Cały film "Pod wiatr"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!