X-Ray
HD+
4K

Outsider VOD

6.1
6.1/10

Film “Outsider” opowiada historię amerykańskiego żołnierza, który po II wojnie światowej zostaje uwolniony z japońskiej niewoli przez członka Yakuzy. Po wyjściu na wolność, bohater stara się zdobyć szacunek i spłacić dług w niebezpiecznym świecie przestępczym.

Informacje o „Outsider” – VOD

Film “Outsider” miał swoją premierę 9 marca 2018 roku. Jedynym reżyserem filmu jest Martin Zandvliet. Oryginalny tytuł filmu to “The Outsider”. Jest to thriller akcji wyprodukowany w USA. Scenariusz filmu został napisany przez Andrew Baldwin. Czas trwania filmu wynosi 120 minut.

Fabuła

Outsider to film, który przenosi nas w czasy powojennej Japonii. Głównym bohaterem jest Leto, amerykański żołnierz, który zostaje wzięty do niewoli. Jednak dzięki pomocy swojego współwięźnia, członka Yakuzy, udaje mu się odzyskać wolność. Teraz przed nim stoi trudne zadanie – zdobyć szacunek tej potężnej grupy przestępczej i spłacić swój dług.

Leto musi poruszać się po niebezpiecznym i pełnym przestępców świecie, gdzie każdy krok może być ostatnim. Wszystko to w celu zyskania uznania Yakuzy i odkupienia swojego długu. Musi stawić czoła nie tylko wrogom zewnętrznym, ale także własnym demonom wewnętrznym.

W trakcie swojej podróży Leto poznaje tajemnice i zasady Yakuzy, które są dla niego zupełnie obce. Musi nauczyć się ich kultury, sztuki walki i sposobu myślenia, aby stać się częścią tego świata. Jednak droga do akceptacji nie jest łatwa – musi stawić czoła rywalom, którzy nie chcą go zaakceptować jako obcego.

Outsider to historia o przetrwaniu w brutalnym świecie przestępczym, gdzie honor i lojalność są najważniejsze. Leto musi udowodnić, że jest godnym członkiem Yakuzy i zasłużyć na ich szacunek. Czy uda mu się przezwyciężyć przeciwności losu i odkupić swoje winy? Czy będzie w stanie znaleźć swoje miejsce w tym niebezpiecznym świecie?

Film Outsider to pełna akcji i emocji podróż przez mroczne ulice powojennej Japonii. Przenosi nas w świat, gdzie granica między dobrem a złem jest niejasna, a lojalność może kosztować życie. To historia o walce o przetrwanie i odnalezienie własnej tożsamości w miejscu, które wydaje się być obce.

Gdzie obejrzeć „Outsider” na VOD

Film można obejrzeć na platformach streamingowych takich jak Netflix oraz w sklepie internetowym iTunes.

Obsada aktorska w filmie

W filmie występuje zespół utalentowanych aktorów, którzy wcielają się w różnorodne postacie, tworząc niezapomniane obrazy na ekranie. Jared Leto, znany ze swojego wszechstronnego talentu aktorskiego, wciela się w postać Nicka Lowella – tajemniczego i intrygującego bohatera. Jego interpretacja tej roli jest pełna emocji i głębi, co sprawia, że widzowie nie mogą oderwać od niego wzroku.

Tadanobu Asano, z kolei, wciela się w postać Kiyoshiego – postaci o niezwykłej siły i determinacji. Jego obecność na ekranie emanuje charyzmą i tajemniczością, co dodaje filmowi dodatkowej dynamiki.

Kippei Shîna wciela się w postać Orochiego – postaci pełnej sprytu i inteligencji. Jego gra aktorska jest pełna energii i autentyczności, co sprawia, że widzowie nie mogą się oderwać od jego występu.

Shioli Kutsuna wciela się w postać Miyu – postaci pełnej delikatności i uroku. Jej interpretacja tej roli jest pełna subtelności i emocji, co sprawia, że widzowie czują się z nią blisko.

Min Tanaka wciela się w postać Akihiro – postaci o głębokim wnętrzu i mądrości. Jego gra aktorska jest pełna spokoju i siły, co dodaje filmowi dodatkowej głębi.

Nao Ohmori wciela się w postać Hiromitsu – postaci pełnej tajemniczości i nieprzewidywalności. Jego interpretacja tej roli jest pełna napięcia i intensywności, co sprawia, że widzowie są wciągnięci w świat filmu.

Emile Hirsch wciela się w postać Paulie Bowers – postaci pełnej energii i entuzjazmu. Jego gra aktorska jest pełna życia i autentyczności, co sprawia, że widzowie czują się z nim blisko.

Rory Cochrane wciela się w postać Anthony’ego Panettiego – postaci pełnej tajemniczości i niezależności. Jego interpretacja tej roli jest pełna charyzmy i autentyczności, co sprawia, że widzowie są zafascynowani jego występem.

Ray Nicholson wciela się w postać amerykańskiego maklera – postaci pełnej ambicji i determinacji. Jego gra aktorska jest pełna dynamiki i autentyczności, co sprawia, że widzowie nie mogą oderwać od niego wzroku.

Wszyscy ci aktorzy tworzą zgrany zespół, który razem tworzy niezapomniane obrazy na ekranie. Ich talent aktorski sprawia, że film staje się prawdziwym arcydziełem sztuki filmowej.

Podsumowanie

Film “Outsider” otrzymał średnie oceny na stronach Filmweb (6,1), IMDb (6,2) oraz TMDb (6,2). Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film jest raczej przeciętny. Nie wyróżnia się szczególnie pozytywnie ani negatywnie. Jeśli jesteś fanem gatunku, może warto dać mu szansę i obejrzeć go. Jednak jeśli oczekujesz czegoś wyjątkowego lub nie przepadasz za tego typu produkcjami, to “Outsider” może Cię nie zainteresować. Ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Cały film "Outsider"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!