X-Ray
HD+
4K

Oszustki VOD

5.9
5.9/10

Film “Oszustki” opowiada o dwóch kobietach, Josephine i Penny, które wykorzystują swoje umiejętności manipulacji i uwodzenia, aby oszukiwać bogatych mężczyzn. Pomimo różnicy w metodach, obie są ekspertkami w wyłudzaniu pieniędzy od mężczyzn, którzy krzywdzą kobiety. Ich plany zostają jednak zakłócone, gdy spotykają naiwnego i bardzo bogatego geniusza technologicznego.

Informacje o „Oszustki” – VOD

Film “Oszustki” miał swoją premierę 2019-05-08. Jedynym reżyserem filmu jest Chris Addison. Premiera filmu już się odbyła i miała miejsce 2019-05-08. Oryginalny tytuł filmu to ‘The Hustle’. Jest to komedia kryminalna wyprodukowana w USA. Scenariusz filmu został napisany przez Jac Schaeffer i Stanley Shapiro. Czas trwania filmu wynosi 90 minut.

Fabuła

Josephine Chesterfield (Anne Hathaway) i Penny (Rebel Wilson) to dwie niezwykle sprytne oszustki o zupełnie różnych stylach działania. Josephine, urocza Angielka, uwodzi bogatych mężczyzn i wykorzystuje ich łatwowierność dla własnej korzyści. Penny natomiast, rozsiewając swoje wdzięki w okolicznych barach, gromadzi zwitki gotówki od naiwnych mężczyzn.

Mimo że ich metody różnią się od siebie, obie kobiety są mistrzyniami w sztuce “dojenia” tych, którzy zazwyczaj krzywdzą kobiety. Ich celem jest sprawienie, żeby mężczyźni poczuli się tak samo wykorzystani i oszukani, jak wiele kobiet wcześniej.

Kiedy jednak na horyzoncie pojawia się naiwny i piekielnie bogaty geniusz nowych technologii, Josephine i Penny postanawiają połączyć siły. Ich plan jest prosty – zagarnąć cały jego majątek. Jednak nieoczekiwanie dla obu oszustek, ten młody geniusz okazuje się być bardziej przebiegły, niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

W tej zabawnej komedii pełnej rubasznego humoru i miażdżącego dowcipu, obie oszustki będą musiały zmierzyć się z własnymi słabościami i nauczyć się współpracować, aby osiągnąć swój cel. Czy uda im się zrealizować swój plan i zdobyć ogromne bogactwo, czy też zostaną same oszukane? Tego dowiemy się, śledząc ich przygody w pełne zwrotnych akcji i nieprzewidywalnych sytuacji filmie “Oszustki”.

Gdzie obejrzeć „Oszustki” na VOD

Film można obejrzeć na platformach takich jak Canal + Premiery, Amazon oraz iTunes.

Obsada aktorska w filmie

W filmie “The Hustle” możemy podziwiać wyjątkowe talenty aktorskie. Anne Hathaway wciela się w postać Josephine Chesterfield, utalentowanej oszustki o niezwykłym wdzięku i inteligencji. Jej partnerką w przestępczych przedsięwzięciach jest Rebel Wilson, która wciela się w rolę Penny Rust – nieco ekscentrycznej, ale równie sprytnej oszustki.

Wśród innych znakomitych aktorów, którzy wnoszą swoje umiejętności do tego filmu, znajduje się Alex Sharp jako Thomas Westerburg – młody i przystojny mężczyzna, który staje się celem uwodzenia przez obie główne bohaterki. Dean Norris wciela się w postać Howarda Bacona, surowego i niebezpiecznego człowieka związanego z podziemiem przestępczym.

Timothy Simons gra Jeremy’ego, asystenta Josephine, który pomaga jej w realizacji różnych oszustw. Ingrid Oliver wciela się w postać Brigitte Desjardins, eleganckiej i inteligentnej kobiety, która również jest częścią światka oszustów. Nicholas Woodeson jako Albert to kolejna postać, która wpływa na losy głównych bohaterek.

Bruno Sevilla jako Guillaume oraz John Hales jako Gregor Gregorsky to inni członkowie grupy oszustów, którzy wprowadzają dodatkowe elementy do historii. Razem tworzą zgrany zespół, który nieustannie planuje kolejne przestępstwa i intrygujące akcje.

Wszyscy ci utalentowani aktorzy wnoszą swoje unikalne cechy do filmu “The Hustle”, tworząc niezapomniane postacie i zapewniając nam emocjonującą rozrywkę.

Podsumowanie

Film “Oszustki” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał notę 6,0, na IMDb 5,4, a na TMDb 6,2. Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film jest raczej przeciętny.

Opinie na temat “Oszustek” są podzielone. Niektórzy widzowie mogą być zadowoleni z tego filmu, ale inni mogą być rozczarowani. Jeśli jesteś fanem komedii kryminalnych i lubisz historie o oszustwach i intrygach, to może warto dać temu filmowi szansę.

Jednakże, jeśli oczekujesz czegoś wyjątkowego i oryginalnego, “Oszustki” mogą Cię zawieść. Fabuła może być przewidywalna i niezbyt innowacyjna. Niektóre sceny mogą być nudne lub niepotrzebnie przedłużone.

Warto jednak zauważyć, że film ma swoje mocne strony. Aktorstwo w nim jest solidne, a główne role są dobrze zagrane. Niektóre dialogi są zabawne i inteligentne. Ponadto, reżyseria i zdjęcia są profesjonalne i estetyczne.

Podsumowując, jeśli szukasz lekkiego filmu do obejrzenia wieczorem i nie masz wysokich oczekiwań, “Oszustki” mogą być dobrym wyborem. Jednak jeśli oczekujesz czegoś wyjątkowego i innowacyjnego, lepiej poszukać czegoś innego.

Cały film "Oszustki"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!