X-Ray
HD+
4K

Ojciec roku VOD

5.2
5.2/10

Film “Ojciec roku” opowiada historię Bena, który przed przeprowadzką do Nowego Jorku odwiedza swojego ojca, który mieszka na przyczepie. Tego samego wieczoru Ben i jego ojciec Larry kłócą się o to, którego z nich ojciec potrafi pokonać w walce. Gdy o tym dowiaduje się ojciec Bena, próbuje zaatakować ojca Larry’ego, co prowadzi do chaosu.

Informacje o „Ojciec roku” – VOD

Film “Ojciec roku” miał swoją premierę 20 lipca 2018 roku. Jest to komedia wyreżyserowana przez Tylera Spindela. Oryginalny tytuł filmu to “Father of the Year”. Film został wyprodukowany w USA i jego scenariusz został napisany przez Brandona Cournoyera oraz samego reżysera. Czas trwania filmu wynosi 94 minuty.

Fabuła

W przedmieściach Nowego Jorku, utalentowany absolwent college’u, Ben, postanawia odwiedzić swojego ojca, który mieszka w przyczepie na osiedlu dla nieudaczników. Tego samego wieczoru Ben wdaje się w kłótnię z Larrym na temat tego, którego ojciec jest w stanie pokonać ojca drugiego. Gdy nieudacznik dowiaduje się o tym, postanawia zaatakować biernego mężczyznę i rozpoczyna się prawdziwe zamieszanie.

W filmie “Ojciec roku” śledzimy pełną humoru historię dwóch zupełnie różnych ojców, którzy zostają wplątani w absurdalną rywalizację. Ben, inteligentny i ambitny młody człowiek, próbuje udowodnić swoją wartość swojemu ojcu, który nieustannie zawodził go przez całe życie. Wizyta w przyczepie na osiedlu dla nieudaczników staje się okazją do konfrontacji i próby udowodnienia, kto jest lepszym ojcem.

Kiedy Ben i Larry zaczynają dyskusję na temat siły i umiejętności ich ojców, nieudacznik słyszy te słowa i postanawia wyzwać biernego mężczyznę na walkę. To jednak tylko początek szalonego chaosu, który rozprzestrzenia się po całym osiedlu. W miarę jak sytuacja wymyka się spod kontroli, obaj ojcowie muszą stawić czoła swoim słabościom i znaleźć w sobie siłę, by naprawić to, co zniszczyli.

“Ojciec roku” to pełna humoru i emocji opowieść o relacjach rodzinnych, które są często skomplikowane i pełne napięcia. Film ukazuje, jak czasami najbardziej nieoczekiwane sytuacje mogą prowadzić do odkrycia prawdziwych wartości i wzajemnego zrozumienia. Przez całą historię towarzyszymy Benowi i Larry’emu w ich szalonym pościgu za godnością i miłością, który prowadzi ich do niezapomnianych przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

“Ojciec roku” to komedia, która bawi, wzrusza i skłania do refleksji nad tym, czym naprawdę jest być dobrym ojcem. Przeplatając momenty śmiechu z głębszymi przemyśleniami, film pokazuje, że rodzina może być zarówno źródłem frustracji, jak i największą siłą w życiu każdego człowieka.

Gdzie obejrzeć „Ojciec roku” na VOD

Film można obejrzeć na platformie streamingowej Netflix.

Obsada aktorska w filmie

W filmie “Wayne and the Gang”, w rolę Wayne’a wciela się utalentowany aktor David Spade. Jego postać jest pełna energii i humoru, co sprawia, że publiczność nie może oderwać od niego wzroku. Wayne to typowy żartowniś, który zawsze ma na języku odpowiednią ripostę.

Nat Faxon wciela się w postać Mardy’ego, najlepszego przyjaciela Wayne’a. Mardy jest nieco bardziej spokojny i rozważny niż Wayne, ale ich przyjaźń jest niezwykle silna. Razem tworzą niesamowicie zabawną i dynamiczną parę.

Joey Bragg gra Bena, młodszego brata Wayne’a. Ben jest pełen entuzjazmu i chęci do odkrywania świata. Jego niewinność i spontaniczność dodają filmowi dodatkowej słodyczy.

Matt Shively wciela się w postać Larry’ego, kolejnego członka ekipy Wayne’a. Larry jest nieco niezdarny, ale zawsze gotowy do pomocy i wspierania swoich przyjaciół. Jego poczucie humoru sprawia, że publiczność nieustannie się śmieje.

Bridgit Mendler gra Meredith, dziewczynę Wayne’a. Meredith jest inteligentna, piękna i pełna werwy. Jej obecność dodaje filmowi nutki romansu i emocji.

Bill Kottkamp wciela się w postać PJ’a, mentora Wayne’a. PJ jest doświadczonym aktorem, który przekazuje Wayne’owi swoją wiedzę i doświadczenie. Jego postać dodaje filmowi powagi i głębi.

Razem ci utalentowani aktorzy tworzą niezapomnianą obsadę, która sprawia, że “Wayne and the Gang” to film pełen śmiechu, przygód i emocji. Ich chemia na ekranie jest niezwykle silna, co sprawia, że widzowie nie mogą się oderwać od ich przygód.

Podsumowanie

Film “Ojciec roku” otrzymał niskie oceny na stronach takich jak Filmweb (5,3), IMDb (5,2) oraz TMDb (5,4). Te wyniki sugerują, że film nie jest szczególnie popularny wśród widzów i nie zdobył sobie uznania krytyków.

Jednakże, warto pamiętać, że oceny są subiektywne i każdy może mieć inny gust filmowy. Jeśli jesteś fanem komedii i lubisz lekkie, niezobowiązujące produkcje, to “Ojciec roku” może być dla Ciebie. Mimo niskich ocen, film może dostarczyć chwil rozrywki i śmiechu.

Niestety, jeśli oczekujesz głębszej fabuły, inteligentnych żartów i dobrze wykreowanych postaci, to prawdopodobnie będziesz zawiedziony. “Ojciec roku” może być postrzegany jako typowy film komediowy, który skupia się głównie na absurdalnych sytuacjach i żartach o niskim poziomie intelektualnym.

Podsumowując, jeśli szukasz czegoś lekkiego i niezobowiązującego do obejrzenia w wolnym czasie, “Ojciec roku” może być dobrym wyborem. Jednakże, jeśli oczekujesz czegoś więcej od filmu i cenisz sobie wysoką jakość produkcji, to lepiej poszukać innej propozycji.

Cały film "Ojciec roku"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!