X-Ray
HD+
4K

Miasto bezprawia VOD

4.2
4.2/10

Film “Miasto bezprawia” opowiada historię byłego gangstera, który postanawia porzucić przestępcze życie i stać się biznesmenem, aby rozliczyć się z gangsterskim środowiskiem. Jednocześnie detektyw policji, DMX, musi stawić czoła byłemu gliniarzowi, który chce pomścić śmierć swojego syna. Obydwaj mężczyźni zostają połączeni przez wspólną sprawę.

Informacje o „Miasto bezprawia” – VOD

Film “Miasto bezprawia” (oryginalny tytuł: “Beyond the Law”) to amerykański film akcji, którego premiera odbyła się 6 grudnia 2019 roku. Reżyserem tego filmu jest James Cullen Bressack. Scenariusz został napisany przez Chada Lawa i Johnny’ego Martina Waltersa. Film trwa 90 minut i został wyprodukowany w USA.

Fabuła

W mrocznym i niebezpiecznym Miasteczku, gdzie prawo jest tylko pustym słowem, były gangster o imieniu Jack postanawia zakończyć swoje przestępcze życie. Jednak nie jest to łatwa decyzja, gdyż jego motywacje są głęboko zakorzenione w tragedii, która go spotkała.

Jack zamienia się w tajemniczego biznesmena, który prowadzi legalne interesy, ale jednocześnie planuje zemstę na gangsterskim towarzystwie, które zniszczyło jego życie. Jego celem jest wyrównanie porachunków i przywrócenie sprawiedliwości w tym mrocznym świecie.

W tym samym czasie do Miasteczka przybywa DMX – twardy i nieustępliwy detektyw policji. Jego misją jest schwytanie cwanego byłego gliniarza, który próbuje zemścić się na zabójcy swojego syna. DMX musi stawić czoła nie tylko przestępczej sieci, ale także własnym demonom przeszłości.

Los sprawia, że drogi Jacka i DMX-a krzyżują się w tajemniczej sprawie, która łączy ich obu. Muszą współpracować, aby rozwiązać zagadkę i doprowadzić do końca tę brutalną grę zbrodni. Ich połączenie staje się kluczem do sukcesu i jedyną nadzieją na przywrócenie porządku w Miasteczku.

W filmie “Miasto bezprawia” widzowie zostaną porwani przez dynamiczną akcję, pełną niebezpieczeństw i napięcia. Przeplatające się losy Jacka i DMX-a odkryją mroczne tajemnice Miasteczka, a ich walka o sprawiedliwość stanie się epickim widowiskiem, które trzyma w napięciu do samego końca. Czy uda im się pokonać przeciwności losu i przywrócić porządek w tym bezprawnym miejscu? Tego dowiecie się oglądając “Miasto bezprawia”.

Gdzie obejrzeć „Miasto bezprawia” na VOD

Film można obejrzeć na platformach takich jak Cineman i Rakuten.

Obsada aktorska w filmie

W filmie “Johnny Messner” możemy podziwiać wyjątkową obsadę aktorską, która wciela się w różnorodne i niezapomniane postacie. W roli Franka Wilsona spotykamy utalentowanego Johnny’ego Messnera, który wciela się w tę postać z niezwykłą precyzją i autentycznością. Jego interpretacja Franka Wilsona, mężczyzny o tajemniczej przeszłości, jest pełna emocji i napięcia.

Steven Seagal wciela się w postać Augustino “Finn” Adaira, postaci o niezwykłej siły i determinacji. Jego obecność na ekranie emanuje charyzmą i pewnością siebie, co sprawia, że Finn staje się postacią nie do przeoczenia.

DMX, znany również jako Detektyw Ray Munce, przynosi do filmu swoją charakterystyczną energię i autentyczność. Jego interpretacja detektywa Munce’a jest pełna pasji i zaangażowania, co sprawia, że widzowie nie mogą oderwać od niego wzroku.

Bill Cobbs w roli Swilleya przynosi do filmu swoje wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm. Jego interpretacja tej postaci jest pełna ciepła i mądrości, co sprawia, że Swilley staje się jednym z najbardziej sympatycznych bohaterów filmu.

Zack Ward jako Desmond Packard przynosi do filmu swoją charyzmę i niezwykłą ekspresję. Jego interpretacja Desmonda Packarda, człowieka o wielu twarzach, jest pełna tajemniczości i intrygi.

Randy Charach jako Fitzy wciela się w postać pełną humoru i dowcipu. Jego obecność na ekranie przynosi uśmiech na twarze widzów i dodaje filmowi lekkości.

Patrick Kilpatrick jako Terrance przynosi do filmu swoją niezwykłą obecność sceniczna i autentyczność. Jego interpretacja Terrance’a, człowieka o mrocznej przeszłości, jest pełna napięcia i tajemniczości.

Chester Rushing jako Chance Wilson wciela się w postać pełną młodzieńczej energii i buntowniczej natury. Jego interpretacja Chance’a Wilsona, syna Franka Wilsona, jest pełna emocji i konfliktów.

Saxon Sharbino jako Charlotte Bayles przynosi do filmu swoje niezwykłe talenty aktorskie. Jej interpretacja Charlotte Bayles, młodej kobiety pełnej determinacji i odwagi, jest pełna siły i zdecydowania.

Wszyscy ci aktorzy tworzą niezapomnianą obsadę filmu “Johnny Messner”, która przenosi nas w świat pełen emocji, napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Ich talent, zaangażowanie i autentyczność sprawiają, że film staje się niezapomnianym doświadczeniem dla widzów.

Podsumowanie

Film “Miasto bezprawia” otrzymał niskie oceny zarówno na Filmwebie (3,7), jak i na IMDb (3,7). Jednak na TMDb ocena wynosi 5,8, co jest nieco wyższe. Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film nie cieszy się dużym uznaniem wśród widzów.

Ocena na Filmwebie i IMDb sugeruje, że “Miasto bezprawia” ma wiele wad. Może to oznaczać słabą fabułę, niewyraźne postacie lub problemy z reżyserią. Jednak ocena na TMDb jest nieco wyższa, co sugeruje, że film ma pewne pozytywne aspekty.

Biorąc pod uwagę te informacje, warto obejrzeć “Miasto bezprawia” z umiarkowanymi oczekiwaniami. Może to być film dla osób, które lubią kino akcji i nie przeszkadzają im pewne niedociągnięcia. Jednak dla tych, którzy oczekują wysokiej jakości produkcji, może być to rozczarowanie.

Podsumowując, “Miasto bezprawia” nie jest filmem godnym polecenia ze względu na niskie oceny na Filmwebie i IMDb. Jednak jeśli jesteś fanem gatunku i masz czas na obejrzenie go, możesz znaleźć w nim pewne elementy, które Cię zainteresują.

Cały film "Miasto bezprawia"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!