X-Ray
HD+
4K

Lola VOD

6.4
6.4/10

Film “Lola” opowiada historię 18-letniej dziewczyny o imieniu Lola, która mieszka w domu zastępczym z Samirem, swoim jedynym przyjacielem. Po śmierci matki, ojciec Loli, Philippe, próbuje uniemożliwić jej uczestnictwo w ceremonii dyplomowej. Mimo wściekłości na ojca, Lola postanawia towarzyszyć mu w podróży do domu dzieciństwa matki, aby spełnić jej ostatnie życzenie.

Informacje o „Lola” – VOD

Film “Lola” miał swoją premierę 21 sierpnia 2019 roku. Jest to dramat, którego jedynym reżyserem jest Laurent Micheli. Oryginalny tytuł filmu to “Lola vers la mer”. Produkcja filmu odbyła się w Belgii i Francji. Scenariusz został napisany przez Laurent Micheli. Czas trwania filmu wynosi 90 minut.

Fabuła

Lola, osiemnastoletnia dziewczyna o wyblakłych blond włosach, mieszka w domu zastępczym razem ze swoim jedynym przyjacielem Samirem. Jest impulsywna i samotna, ale dąży do zdobycia dyplomu jako asystent weterynarza. Kiedy jej matka umiera, ojciec Filip sprawia, że Lola nie będzie mogła wziąć udziału w ceremonii. Dwa lata wcześniej Filip wyrzucił ją z domu rodzinnego, gdy Lola była jeszcze Lionelem – Filip jest zdeterminowany, aby spełnić ostatnie życzenie Katarzyny: rozproszyć jej prochy na Morzu Północnym, w wydmach jej rodzinnego domu. Lola natomiast jest wściekła na swojego ojca, ale nie zostawi matki samej w tej ostatniej podróży. W związku z tym wyruszają razem, obydwoje niechętni do dzielenia samochodu, ale zdeterminowani, aby zabrać Katarzynę do domu.

Gdzie obejrzeć „Lola” na VOD

Film można obejrzeć na platformie Outfilm.

Obsada aktorska w filmie

W filmie “Lola”, w reżyserii Mya Bollaers, możemy podziwiać wyjątkowe talenty aktorskie wielu utalentowanych artystów. W roli tytułowej spotykamy niezwykle utalentowaną i wszechstronną aktorkę, Myę Bollaers, która wciela się w postać Lola – młodej kobiety pełnej pasji i determinacji.

Obok niej występuje Benoît Magimel, który wciela się w rolę Philippe’a – mężczyzny o tajemniczej przeszłości, który staje się ważną postacią w życiu Loli. Jego niezwykła charyzma i umiejętność oddania emocji sprawiają, że widzowie nie mogą oderwać od niego wzroku.

Els Deceukelier wciela się w rolę Kuratorki – kobiety odpowiedzialnej za organizację ważnej wystawy sztuki, która wpływa na życie głównych bohaterów. Jej profesjonalizm i determinacja sprawiają, że jest nieodłączną częścią fabuły.

Sami Outalbali gra postać Samira – młodego mężczyzny, który przypadkiem spotyka Lolę i staje się jej bliskim przyjacielem. Jego naturalność i autentyczność sprawiają, że widzowie łatwo się z nim utożsamiają.

Jérémy Zagba wciela się w postać Antoine’a – brata Loli, który jest dla niej ważnym wsparciem i oparciem. Jego silna osobowość i oddanie rodzinie sprawiają, że jest niezastąpiony w życiu głównej bohaterki.

Anemone Valcke wciela się w rolę Tancerki – artystki, która wpływa na życie Loli poprzez swoje wyjątkowe umiejętności taneczne. Jej ekspresja i pasja sprawiają, że jest niezapomnianą postacią w filmie.

Adriana Da Fonseca gra Sekretarkę medyczną – osobę odpowiedzialną za organizację pracy w szpitalu, gdzie Lola pracuje jako pielęgniarka. Jej profesjonalizm i empatia sprawiają, że jest niezastąpiona dla bohaterki.

Delphine Bibet wciela się w rolę Chirurga – specjalistki, która jest mentorką Loli i pomaga jej rozwijać się zawodowo. Jej wiedza i doświadczenie są nieocenione dla głównej bohaterki.

Felix Vannoorenberghe gra Maxime’a – młodego mężczyznę, który przypadkowo spotyka Lolę i staje się jej romantycznym zainteresowaniem. Jego urok i tajemniczość sprawiają, że jest nieodłączną częścią historii miłosnej w filmie “Lola”.

Wszyscy ci utalentowani aktorzy tworzą niezapomniane postacie w filmie “Lola”, które poruszają widzów swoją autentycznością i emocjonalnym oddaniem. Ich talent i zaangażowanie sprawiają, że film staje się niezwykłym doświadczeniem dla każdego widza.

Podsumowanie

Film “Lola” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał notę 6,4, na IMDb 6,7, a na TMDb 6,6. Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film jest oceniany raczej neutralnie.

Ocena na Filmwebie wskazuje na to, że film ma swoje zalety, ale również pewne niedociągnięcia. Może być to spowodowane różnicami w gustach i preferencjach widzów. Jednakże, ocena na IMDb i TMDb jest nieco wyższa, co sugeruje, że film może być bardziej wartościowy.

Warto zauważyć, że oceny te są dość zbliżone do siebie, co sugeruje pewną jednomyślność w ocenie filmu. Można więc przypuszczać, że “Lola” jest filmem średnio interesującym, który może zainteresować niektórych widzów.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem tego gatunku filmowego lub aktorów występujących w “Loli”, warto dać mu szansę i obejrzeć go samodzielnie. Jednakże, jeśli nie jesteś przekonany do tego typu produkcji lub oczekujesz czegoś wyjątkowego, może być lepiej poszukać innych filmów.

Cały film "Lola"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!