X-Ray
HD+
4K

Jumanji: Następny poziom VOD

6.5
6.5/10

Film “Jumanji: Następny poziom” to kontynuacja przygód bohaterów, którzy muszą powrócić do świata gry, aby uratować swojego przyjaciela. Jednak zasady gry uległy zmianie, a oni będą musieli stawić czoła niebezpieczeństwom i nieznanym wyzwaniom, podróżując przez różne środowiska. Czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata?

Informacje o „Jumanji: Następny poziom” – VOD

Film “Jumanji: Następny poziom” to fantasy przygodowy film wyreżyserowany przez Jake’a Kasdana. Premiera filmu odbyła się 4 grudnia 2019 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Jumanji: The Next Level”. Film został wyprodukowany w USA. Scenariusz został napisany przez Jake’a Kasdana i Jeffa Pinknera. Czas trwania filmu wynosi 123 minuty.

Fabuła

„Jumanji: Następny poziom” to film, który zabiera nas w kolejną niesamowitą przygodę z naszymi ulubionymi bohaterami. Tym razem zasady gry uległy drastycznej zmianie, a nasi bohaterowie muszą stawić czoła nowym wyzwaniom.

Gdy jeden z przyjaciół zostaje uwięziony w świecie Jumanji, reszta drużyny nie ma innego wyboru, jak wrócić do tej magicznej krainy, aby go uratować. Jednak nie spodziewają się, że czeka ich wiele nieprzewidywalnych sytuacji. Przyjdzie im zmierzyć się z niebezpieczeństwami i odkryć tajemnice, które skrywa ta tajemnicza gra.

Nasza ekipa przeniesie się przez różne lokacje, od jałowych pustyń po śnieżne szczyty gór. Każde miejsce będzie pełne zagadek i pułapek, które będą próbowały ich powstrzymać. Czy będą w stanie przejść przez te trudności i odnaleźć swojego przyjaciela?

W „Jumanji: Następny poziom” czeka nas wiele emocji i niezapomnianych momentów. Bohaterowie będą musieli wykorzystać swoje umiejętności i współpracować, aby pokonać przeciwności losu. Czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata? Tego dowiemy się tylko oglądając ten film. Przygotujcie się na niezwykłą podróż, która przeniesie was do świata pełnego przygód i magii.

Gdzie obejrzeć „Jumanji: Następny poziom” na VOD

Film można obejrzeć na platformach takich jak Canal + Premiery, Amazon, Play Now, iTunes, Loomi, Rakuten oraz Chili.

Obsada aktorska w filmie

W filmie występuje kilka znanych aktorów, którzy wcielają się w różne postacie. Dwayne Johnson gra główną rolę jako Dr Xander “Smolder” Bravestone, ale również wciela się w postacie Edwarda “Eddie” Gilpina, Spencera Gilpina oraz ojca dr. Bravestone’a. Jack Black natomiast wciela się w Prof. Sheldon “Shelly” Oberon, Anthony’ego “Fridge’a” Johnsona, Bethany Walker oraz Marthę Kaply. Kevin Hart gra postać Franklina “Mouse’a” Finbara, Milo Walkera oraz ponownie Anthony’ego “Fridge’a” Johnsona. Karen Gillan wciela się w postacie Ruby Roundhouse, Marthy Kaply oraz ponownie Anthony’ego “Fridge’a” Johnsona. Nick Jonas gra postać Jeffersona “Hydroplana” McDonougha oraz Alexa Vreeke. Awkwafina natomiast wciela się w postacie Ming Fleetfoot, Spencera Gilpina oraz Edwarda “Eddie” Gilpina. W filmie pojawiają się również Danny DeVito jako Eddie oraz Danny Glover jako Milo. Alex Wolff gra postać Spencera. To zespół utalentowanych aktorów, którzy przynoszą życie i charakter do swoich różnorodnych postaci w tym filmie.

Podsumowanie

Film “Jumanji: Następny poziom” otrzymał przeciętne oceny na stronach takich jak Filmweb (6,4), IMDb (6,7) i TMDb (6,9). Oznacza to, że film jest raczej neutralny i może być interesujący dla osób, które lubią przygodowe produkcje.

“Jumanji: Następny poziom” kontynuuje historię poprzednich części, w której bohaterowie zostają wciągnięci do świata gry. Tym razem jednak sytuacja się komplikuje, gdyż nie wszyscy trafiają do swoich wcześniejszych postaci. Fabuła skupia się na próbie odnalezienia zaginionego gracza oraz pokonaniu kolejnych poziomów gry.

Film oferuje widowiskowe sceny akcji i humorystyczne momenty, które utrzymują tempo i zapewniają rozrywkę. Aktorska obsada, w tym Dwayne Johnson, Kevin Hart i Jack Black, dostarcza solidnych występów i tworzy sympatyczne postacie.

Jednakże, jeśli oczekujesz czegoś nowatorskiego lub głębszego od tej produkcji, możesz zostać trochę rozczarowany. “Jumanji: Następny poziom” nie wnosi zbyt wiele innowacji do serii i nie porusza trudniejszych tematów.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem poprzednich części “Jumanji” lub po prostu szukasz lekkiego i przyjemnego filmu przygodowego, warto dać szansę “Jumanji: Następny poziom”. Jednakże, jeśli oczekujesz czegoś więcej, może być to film nieco rozczarowujący.

Cały film "Jumanji: Następny poziom"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!