X-Ray
HD+
4K

Juliusz VOD

5.9
5.9/10

Film “Juliusz” opowiada historię nauczyciela plastyki, który musi znaleźć sposób na wpływanie na swojego nieodpowiedzialnego ojca, artystę-malarza. Kiedy ojciec doznaje drugiego zawału serca, Juliusz poznaje lekarkę weterynarii, która wydaje się być lekarstwem na jego problemy. Jednak prawdziwe trudności dopiero nadchodzą.

Informacje o „Juliusz” – VOD

Film “Juliusz” miał swoją premierę 10 września 2018 roku. Jest to komedia wyreżyserowana przez Aleksandra Pietrzaka. Film został wyprodukowany w Polsce, a scenariusz napisali Abelard Giza i Kacper Ruciński. Czas trwania filmu wynosi 97 minut.

Fabuła

“Juliusz” to pełna humoru i wzruszeń historia o niezwykłej relacji między ojcem a synem. Głównym bohaterem jest Juliusz, nauczyciel plastyki, który stara się utrzymać porządek w swoim życiu. Jednak jego największym wyzwaniem jest ojciec, artysta-malarz, który nieustannie imprezuje i nie dba o swoje zdrowie.

Kiedy ojciec doznaje drugiego zawału serca, Juliusz postanawia znaleźć sposób na wpłynięcie na jego zachowanie. W tym celu przypadkowo poznaje Dorotę, beztroską lekarkę weterynarii. Wydaje się, że to właśnie ona może być lekarstwem na bolączki bohatera.

Jednak okazuje się, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą. Juliusz musi zmierzyć się z własnymi lękami i obawami, aby pomóc ojcu odnaleźć sens życia. Wraz z Dorotą wyrusza w pełną przygód podróż, która przynosi wiele niespodzianek i odkryć.

“Juliusz” to film o miłości, rodzinie i odwadze. Przeplatając momenty humorystyczne z głębokimi refleksjami, opowiada historię o tym, jak ważne jest umiejętne radzenie sobie z trudnościami i szukanie szczęścia w najmniej oczekiwanych miejscach. Czy Juliusz zdoła odmienić życie swojego ojca i odnaleźć własną drogę? Przekonaj się sam, oglądając ten niezwykły film.

Gdzie obejrzeć „Juliusz” na VOD

Film można obejrzeć na platformach takich jak Netflix, Canal +, Canal + Premiery, Player+, Amazon Prime Video, Play Now, Polsat VOD oraz Chili.

Obsada aktorska w filmie

W filmie występuje kilka znakomitych aktorów, którzy wcielają się w różnorodne postacie. Wojciech Mecwaldowski wciela się w głównego bohatera, Juliusza Chlebowskiego, młodego i ambitnego mężczyznę, który stara się odnaleźć swoje miejsce w życiu. Jan Peszek natomiast gra rolę Juliusza Chlebowskiego seniora, ojca głównego bohatera, który jest doświadczonym i mądrym mężczyzną.

Anna Smołowik wciela się w postać Doroty Sobczak, kobiety o silnym charakterze i niezależnej naturze, która staje się ważną osobą w życiu Juliusza. Rafał Rutkowski natomiast gra Rafała, przyjaciela Juliusza, który wspiera go w trudnych chwilach.

Jerzy Skolimowski wciela się w postać Olgierda Szybenika “Chorwata”, tajemniczego człowieka z przeszłością, który wpływa na losy głównego bohatera. Maciej Stuhr natomiast gra Damiana, brata Juliusza, który ma własne problemy i tajemnice.

Andrzej Chyra wciela się w rolę dyrektora szkoły, który jest autorytetem dla Juliusza i próbuje pomóc mu znaleźć właściwą drogę. Krzysztof Materna natomiast gra organizatora eventu, który wprowadza nieoczekiwane zmiany w życiu głównego bohatera.

Wszyscy ci aktorzy tworzą zgrany zespół, który wraz z reżyserem stworzył film pełen emocji, napięcia i niezapomnianych momentów. Ich talent i zaangażowanie sprawiają, że historia Juliusza Chlebowskiego staje się jeszcze bardziej fascynująca i poruszająca.

Podsumowanie

Film “Juliusz” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył notę 6,2, na IMDb 6.1, a na TMDb 5.7. Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film jest oceniany raczej neutralnie lub nieco negatywnie.

Ocena na Filmwebie wskazuje na to, że większość użytkowników uważa film za przeciętny. Nie jest to ocena bardzo wysoka, ale też nie jest bardzo niska. Można się spodziewać, że film może mieć pewne wady, ale również pewne zalety.

Na IMDb i TMDb film otrzymał podobne oceny, które są nieco niższe niż na Filmwebie. To sugeruje, że nie wszystkim widzom spodobał się “Juliusz”. Może to oznaczać, że film ma pewne problemy z fabułą, reżyserią lub innymi aspektami produkcji.

Podsumowując, jeśli interesujesz się tematyką filmu lub masz ochotę na lekką rozrywkę, warto dać mu szansę. Jednakże, jeśli oczekujesz czegoś wyjątkowego lub masz wysokie wymagania co do jakości filmów, “Juliusz” może Cię zawieść.

Cały film "Juliusz"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!