X-Ray
HD+
4K

I że ci nie odpuszczę VOD

6.4
6.4/10

Film “I że ci nie odpuszczę” to komedia romantyczna opowiadająca historię samotnej matki, Kate, która zostaje zatrudniona do sprzątania jachtu należącego do bogatego playboya, Leo. Gdy Leo traci pamięć podczas nocnej imprezy, Kate przekonuje go, że są małżeństwem i wprowadza go w rolę troskliwego ojca i męża. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli, gdy Kate zaczyna coraz bardziej ulegać urokowi Lea.

Informacje o „I że ci nie odpuszczę” – VOD

Film “I że ci nie odpuszczę” miał swoją premierę 3 maja 2018 roku. Jest to komedia romantyczna o tytule oryginalnym “Overboard”. Reżyserem filmu jest Rob Greenberg, który jest również jedynym reżyserem tego filmu. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisali Bob Fisher i Rob Greenberg. Czas trwania filmu wynosi 112 minut.

Fabuła

“I że ci nie odpuszczę” to pełna humoru i romantyzmu komedia, która zapada w pamięć na długo! Główną bohaterką jest Kate, samotna matka, która nie poddaje się trudnościom życia. Pracuje na dwie zmiany, dba o dom i jednocześnie uczy się do egzaminów, aby zdobyć wymarzoną pracę. Pewnego dnia dostaje nieoczekiwane zatrudnienie jako sprzątaczka na luksusowym jachcie należącym do playboya Leo, otoczonego supermodelkami i służbą. Niestety, Leo nie zamierza zapłacić jej ani grosza za wykonaną pracę.

Jednak los stawia Kate przed szansą rewanżu, gdy podczas jednej z nocnych imprez Leo wypadają za burtę i traci pamięć. Kate postanawia wykorzystać tę okazję i przekonuje go, że od lat są małżeństwem. Wprowadza go w “prawdziwe życie” jako budowlańca z trójką dzieci. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli, gdy beztroski macho zaskakująco dobrze odnajduje się w roli taty i obowiązkowego męża. Tymczasem Kate, ku swojemu zdziwieniu, coraz bardziej ulega jego urokowi.

Film opowiada o niezwykłej przygodzie Kate i Lea, którzy w wyniku nieprzewidywalnych okoliczności zostają zmuszeni do udawania małżeństwa. Ich wzajemne relacje i zabawne sytuacje, w jakie się wpędzają, sprawiają, że nie sposób oderwać się od ekranu. “I że ci nie odpuszczę” to historia o miłości, która rodzi się w najmniej spodziewanym momencie i pokazuje, że czasem życie potrafi zaskoczyć nas najpiękniejszymi niespodziankami.

Gdzie obejrzeć „I że ci nie odpuszczę” na VOD

Film można obejrzeć na platformach Canal + Premiery, Amazon, iTunes oraz Chili.

Obsada aktorska w filmie

W filmie “Eugenio Derbez jako Leonardo Montenegro” możemy podziwiać wyjątkową obsadę aktorską. W roli głównej występuje Eugenio Derbez, który wciela się w postać Leonarda Montenegra – mężczyzny o niezwykłym poczuciu humoru i nieodpartym uroku. Jego partnerką na ekranie jest Anna Faris, która wciela się w rolę Kate Sullivan – inteligentnej i dowcipnej kobiety, która przypadkowo zostaje zatrudniona jako opiekunka dla Leonarda.

Eva Longoria wciela się w postać Theresy – najlepszej przyjaciółki Kate, która wspiera ją we wszystkich trudnych chwilach. John Hannah gra Colina – ekscentrycznego artystę, który wprowadza wiele chaosu do życia Leonarda i Kate. Swoosie Kurtz wciela się w postać Grace – starszej sąsiadki Leonarda, która jest pełna mądrości i doświadczenia życiowego.

Mel Rodriguez gra Bobby’ego – lojalnego przyjaciela Leonarda, który zawsze jest gotowy pomóc mu w każdej sytuacji. Josh Segarra wciela się w postać Jasona – przystojnego i pewnego siebie mężczyzny, który staje na drodze do szczęścia Leonarda i Kate. Hannah Nordberg gra Emily Sullivan – inteligentną i ambitną córkę Kate, która szybko zaprzyjaźnia się z Leonardem. Alyvia Alyn Lind wciela się w postać Olivii Sullivan – młodszej siostry Emily, która jest pełna energii i radości życia.

Wszyscy aktorzy w filmie “Eugenio Derbez jako Leonardo Montenegro” doskonale odnajdują się w swoich rolach, tworząc niezapomniane i pełne emocji sceny. Ich talent, chemia na ekranie i zaangażowanie sprawiają, że film staje się prawdziwą ucztą dla widza. Przeplatając humor z głębszymi momentami, aktorzy tworzą historię o miłości, przyjaźni i odkrywaniu samego siebie.

Podsumowanie

Film “I że ci nie odpuszczę” otrzymał oceny 6,5 na Filmwebie i 6,7 na TMDb. Na podstawie tych ocen można stwierdzić, że film jest oceniany raczej neutralnie.

“I że ci nie odpuszczę” to historia pełna napięcia i emocji, która skupia się na relacji między głównymi bohaterami. Fabuła filmu jest interesująca i trzyma w napięciu, jednak niektóre momenty mogą wydawać się przewidywalne.

Warto zauważyć, że film został dobrze zrealizowany pod względem technicznym. Zdjęcia są estetyczne, a muzyka doskonale oddaje atmosferę poszczególnych scen.

Obsada również zasługuje na pochwałę. Aktorzy świetnie odgrywają swoje role i potrafią przekazać emocje widzom.

Mimo że “I że ci nie odpuszczę” nie otrzymał najwyższych ocen, warto dać mu szansę i obejrzeć go samodzielnie. Może nie jest to film, który zostanie w pamięci na długo, ale na pewno dostarczy kilku godzin rozrywki i zapewni niezapomniane chwile.

Cały film "I że ci nie odpuszczę"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!