X-Ray
HD+
4K

Hokus Pokus 2 VOD

6.2
6.2/10

Film “Hokus Pokus 2” to kontynuacja kultowej komedii aktorskiej z 1993 roku, w której powracają siostry Sanderson, aby zasiać jeszcze większy zamęt. Po 29 latach trzy licealistki muszą powstrzymać czarownice przed zrujnowaniem Wigilii Wszystkich Świętych w Salem.

Informacje o „Hokus Pokus 2” – VOD

Film “Hokus Pokus 2” miał swoją premierę 2022-09-30. Jest to komedia familijna o tematyce fantasy, wyreżyserowana przez Anne Fletcher. Oryginalny tytuł filmu to ‘Hocus Pocus 2’. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz został napisany przez Jen D’Angelo. Premiera filmu odbyła się 2022-09-30 i trwał on 105 minut.

Fabuła

W magicznym miasteczku Salem, gdzie Halloween jest świętem najważniejszym, niespodziewanie powraca trójka nikczemnych czarownic – siostry Sanderson. Minęło 29 lat od ich ostatniego pojawienia się, kiedy to zostały pokonane przez odważnego chłopca i jego siostrę. Teraz jednak, dzięki zapalonej świecy Czarnego Płomienia, wracają na ziemię, gotowe siać jeszcze większy zamęt.

W tym samym czasie trzy licealistki – Emma, Olivia i Mia – odkrywają tajemniczą księgę czarów w swojej szkolnej bibliotece. Nieświadome niebezpieczeństwa, które nadchodzi, postanawiają przetestować zaklęcia z księgi. Niestety, ich niewinne zabawy powodują przypadkowe wskrzeszenie siostrzanych czarownic.

Siostry Sanderson szybko orientują się, że świat się zmienił i muszą dostosować się do nowych realiów. Postanawiają wykorzystać Wigilię Wszystkich Świętych jako doskonałą okazję do odzyskania swojej mocy i zemsty na mieszkańcach Salem.

Emma, Olivia i Mia zdają sobie sprawę, że tylko one mogą powstrzymać czarownice przed zniszczeniem święta Halloween. Wspólnie postanawiają stawić im czoła i uratować miasteczko przed ich nikczemnymi planami.

W trakcie pełnej humoru i przygód walki z czarownicami, licealistki odkrywają swoje ukryte talenty i siłę przyjaźni. Dzięki sprytowi i odwadze udaje im się pokonać siostry Sanderson, przywracając spokój do Salem.

“Hokus Pokus 2” to pełna magii i zabawy komedia aktorska, która przenosi nas w świat czarów, przygód i niezapomnianych Halloweenowych emocji. Czy trzy licealistki zdołają pokonać siostry Sanderson i uratować Wigilię Wszystkich Świętych? Przekonaj się sam!

Gdzie obejrzeć „Hokus Pokus 2” na VOD

Film można obejrzeć na platformie Disney+.

Obsada aktorska w filmie

W filmie “Sarah Sanderson i czarownice z Salem” możemy podziwiać wyjątkowe talenty aktorskie wielu znanych artystów. W roli głównej, jako urocza i nieco ekscentryczna Sarah Sanderson, występuje niezrównana Sarah Jessica Parker. Jej wyjątkowy urok i naturalność sprawiają, że trudno oderwać od niej wzrok.

Natomiast w roli Winifred Sanderson, przywódczyni trójki czarownic, możemy podziwiać legendarną Bette Midler. Jej niepowtarzalny głos i charyzma sprawiają, że Winifred staje się postacią niezapomnianą.

Kathy Najimy wciela się w postać Mary Sanderson, siostry Winifred. Jej komediowy talent i zdolność do kreowania zabawnych postaci sprawiają, że Mary staje się ulubienicą widzów.

Doug Jones wciela się w postać Billy’ego Butchersona, ducha z przeszłości, który pomaga bohaterom w walce z czarownicami. Jego umiejętność poruszania się i wyrazistość mimiki sprawiają, że Billy staje się jednym z najbardziej tajemniczych i intrygujących bohaterów filmu.

Wśród młodszej obsady filmu warto zwrócić uwagę na Whitney Peak, która wciela się w postać Becci – młodej dziewczyny o silnym charakterze i niezwykłej odwadze. Jej naturalność i autentyczność sprawiają, że Becca staje się wzorem dla innych.

Lilia Buckingham wciela się w postać Cassie, przyjaciółki Becci. Jej talent aktorski i zdolność do wyrażania emocji sprawiają, że Cassie staje się postacią pełną tajemnic i głębi.

Belissa Escobedo wciela się w postać Izzy, kolejnej przyjaciółki Becci. Jej energiczność i entuzjazm sprawiają, że Izzy staje się postacią pełną życia i radości.

Tony Hale wciela się w postać Burmistrza Traske, lokalnego polityka, który musi stawić czoła czarownicom. Jego umiejętność kreowania postaci pełnych humoru i ironii sprawia, że Burmistrz Traske staje się jednym z najbardziej zabawnych bohaterów filmu.

Natomiast Sam Richardson wciela się w postać Gilberta, asystenta Burmistrza Traske. Jego zdolności komediowe i umiejętność kreowania zabawnych sytuacji sprawiają, że Gilbert staje się postacią nieodłączną od humorystycznej strony filmu.

Wszyscy ci utalentowani aktorzy tworzą niezapomniane postacie w filmie “Sarah Sanderson i czarownice z Salem”, który zapewnia nie tylko dawkę magii i czarów, ale także mnóstwo śmiechu i emocji.

Podsumowanie

Film “Hokus Pokus 2” otrzymał różne oceny na stronach Filmweb i TMDb. Na Filmwebie film uzyskał notę 5,6, co wskazuje na przeciętną jakość produkcji. Jednak na TMDb ocena wynosi 7,4, co jest znacznie wyższym wynikiem.

Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film “Hokus Pokus 2” jest warty obejrzenia, choć może nie spełnić oczekiwań wszystkich widzów. Jeśli jesteś fanem pierwszej części filmu lub interesujesz się magią i przygodami, warto dać mu szansę.

Choć ocena na Filmwebie jest nieco niższa, to warto zauważyć, że ocena na TMDb jest znacznie wyższa, co sugeruje, że film może mieć swoje zalety i być ciekawą rozrywką. Ostatecznie decyzja należy do Ciebie – jeśli jesteś ciekawy kontynuacji historii i lubisz tego typu filmy, warto dać “Hokus Pokus 2” szansę i samemu ocenić jego wartość.

Cały film "Hokus Pokus 2"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!