X-Ray
HD+
4K

Fighter VOD

3.7
3.7/10

Film “Fighter” opowiada historię zawodnika MMA, Tomka Janickiego, który traci wszystko po złych decyzjach i opuszcza miasto. Poznaje panią doktor Magdę i zakochuje się w niej, ale zostaje szantażowany przez gangstera i musi wrócić na ring, aby zmierzyć się z dawnym rywalem w bezkompromisowym bokserskim starciu.

Informacje o „Fighter” – VOD

Film “Fighter”, wyreżyserowany przez Konrada Maximiliana, miał swoją premierę 15 lipca 2019 roku. Jest to dramat sportowy, wyprodukowany w Polsce. Scenariusz filmu również został napisany przez Konrada Maximiliana. Czas trwania filmu wynosi 116 minut.

Fabuła

Tomek Janicki, znany zawodnik MMA, cieszy się sławą, pieniędzmi i miłością pięknej Agaty. Jego kariera zdaje się być na szczycie, a walka o mistrzowski pas jest już na horyzoncie. Jednak wszystko zmienia się w ostatniej chwili, gdy federacja zamienia prestiżowe starcie na Freak Fight z udziałem boksera Marka “Pretty Boya” Chmielnickiego. Tomek wpada w furię i podejmuje kilka złych decyzji, które niszczą jego karierę.

Okryty niesławą i zrozpaczony, Tomek opuszcza miasto, aby zacząć nowe życie z dala od medialnego zgiełku. Tam spotyka panią doktor Magdę, która odmienia jego życie. Zakochują się w sobie, ale nad Tomkiem zbierają się czarne chmury. Groźny gangster szantażuje zawodnika, zmuszając go do powrotu na ring i stanięcia do walki z dawnym rywalem.

Tym razem jednak sytuacja jest inna. Walka odbędzie się na zasadach rywala i w jego dyscyplinie – bezkompromisowym bokserskim starciu. Cała Polska będzie śledzić to emocjonujące wydarzenie. Czy Tomek będzie w stanie pokonać swoje demony i odzyskać swoją reputację? Czy miłość do Magdy wystarczy mu jako motywacja do zwycięstwa? Tego dowiemy się, oglądając ten film pełen napięcia i emocji.

Gdzie obejrzeć „Fighter” na VOD

Film można obejrzeć na platformach takich jak Netflix, Canal +, Canal + Premiery, Amazon Prime Video, Play Now, Polsat VOD oraz Chili.

Obsada aktorska w filmie

W filmie występuje kilka utalentowanych aktorów, którzy wcielają się w różnorodne postacie. Piotr Stramowski wciela się w rolę Tomka Janickiego, głównego bohatera historii. Jego postać jest pełna determinacji i odwagi, a Stramowski doskonale oddaje te cechy, przynosząc postać do życia.

Mikołaj Roznerski wciela się w Mareka “Pretty Boy” Chmielnickiego, postać o nieco tajemniczym charakterze. Roznerski doskonale oddaje zarówno jego charyzmę, jak i wewnętrzne konflikty, które towarzyszą tej postaci.

Katarzyna Maciąg wciela się w Magdę, kobietę o silnym charakterze i niezależnym duchu. Jej gra aktorska przynosi postać do życia, ukazując jej determinację i siłę.

Wojciech Mecwaldowski wciela się w Pana Jerzego, postać pełną tajemniczości i nieprzewidywalności. Mecwaldowski doskonale oddaje ten aspekt postaci, tworząc niezapomnianą kreację.

Aleksandra Szwed wciela się w Agatę, postać pełną energii i entuzjazmu. Jej gra aktorska przynosi postać do życia, ukazując jej optymizm i pozytywne podejście do życia.

Karol Osentowski wciela się w Marcina, postać pełną humoru i dowcipu. Jego gra aktorska przynosi postać do życia, ukazując jego niezwykłe poczucie humoru i umiejętność rozśmieszania innych.

Krzysztof Stelmaszyk wciela się w Ojca Tomka, postać pełną mądrości i doświadczenia. Jego gra aktorska przynosi postać do życia, ukazując jego troskę i miłość dla syna.

Tomasz Oświeciński wciela się w Wojtka, postać pełną determinacji i siły. Jego gra aktorska przynosi postać do życia, ukazując jego oddanie i lojalność wobec przyjaciół.

Anna Karczmarczyk wciela się w Zośkę, postać pełną delikatności i wrażliwości. Jej gra aktorska przynosi postać do życia, ukazując jej empatię i troskę o innych.

Wszyscy ci utalentowani aktorzy przynoszą swoje unikalne cechy do filmu, tworząc niezapomniane kreacje i przyczyniając się do sukcesu produkcji.

Podsumowanie

Film “Fighter” otrzymał bardzo niskie oceny na stronach takich jak Filmweb (3,9), IMDb (3,7) i TMDb (4,3). Te wyniki sugerują, że film nie jest zbyt udany i nie cieszył się popularnością wśród widzów. Można więc przypuszczać, że “Fighter” nie jest wart obejrzenia.

Cały film "Fighter"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!