X-Ray
HD+
4K

Cesarz VOD

6.2
6.2/10

Film “Cesarz” opowiada historię Shieldsa Greena, niewolnika, który po wielu cierpieniach postanawia uciec z niewoli i wyrusza na północ wraz z innymi czarnoskórymi towarzyszami. Podczas podróży spotyka dwie osobistości, które są przekonane o konieczności wyeliminowania niewolnictwa z historii Ameryki, co prowadzi do szalonej przygody pełnej cierpienia i poświęcenia.

Informacje o „Cesarz” – VOD

Film “Cesarz” miał swoją premierę 2020-03-27. Jest to dramat wyreżyserowany przez Marka Amina. Oryginalny tytuł filmu to “Emperor”. Film został wyprodukowany w USA. Scenariusz napisali Mark Amin i Pat Charles. Czas trwania filmu wynosi 99 minut.

Fabuła

“Cesarz” to poruszający film opowiadający historię Shieldsa Greena, mężczyzny, który przez wiele lat był niewolnikiem i doświadczył niezliczonych cierpień. Jego właściciele okrutnie go traktowali, zadając mu niezasłużone kary i pozbawiając go godności. Jednak w sercu Shieldsa narastał gniew, który w końcu doprowadził go do odważnej decyzji – ucieczki z niewoli.

Razem z innymi czarnoskórymi towarzyszami, Shields wyrusza na niebezpieczną podróż na północ. Ich celem jest wolność i walka o sprawiedliwość. Ta wyprawa staje się początkiem szalonej przygody, pełnej niebezpieczeństw i poświęcenia. Bohaterowie muszą stawić czoła przeciwnościom losu, przeżyć liczne trudności i pokonać własne lęki.

W trakcie podróży Shields spotyka dwie niezwykłe osobistości – błyskotliwe jednostki, które są przekonane, że niewolnictwo musi zostać całkowicie wyeliminowane z historii Ameryki. Razem tworzą trójkę nieustraszonych bojowników, gotowych poświęcić wszystko dla sprawy.

Film “Cesarz” ukazuje nie tylko walkę o wolność i równość, ale również siłę ludzkiego ducha i determinację. To historia o odwadze, poświęceniu i walce o swoje przekonania. Przeplatając momenty wzruszające i pełne napięcia, film porusza widza i skłania do refleksji nad przeszłością oraz znaczeniem walki o sprawiedliwość.

Gdzie obejrzeć „Cesarz” na VOD

Film można obejrzeć na platformach takich jak TVP, Play Now, Polsat, Rakuten i Chili.

Obsada aktorska w filmie

W filmie występuje zespół utalentowanych aktorów, którzy wcielają się w różnorodne postacie historyczne. Bruce Dern wciela się w postać Levi Coffina, bohaterskiego bojownika o prawa człowieka i przeciwnika niewolnictwa. Jego determinacja i odwaga są niezwykle inspirujące.

Naturi Naughton wciela się w postać Sarah Green, silnej i niezależnej kobiety, która wspiera Coffina w jego walce. Jej postać jest ważnym elementem filmu, ukazującym siłę i determinację kobiet w tamtych czasach.

James Cromwell wciela się w postać Johna Browna, kontrowersyjnego abolicjonisty, który był gotów poświęcić wszystko dla sprawy zniesienia niewolnictwa. Jego charakterystyczna gra aktorska nadaje postaci głębi i autentyczności.

Keean Johnson wciela się w postać Rufusa Little, młodego człowieka, który dołącza do ruchu przeciwników niewolnictwa. Jego postać symbolizuje młodzieńczą nadzieję i determinację do walki o sprawiedliwość.

Ben Robson wciela się w postać Luke’a McCabe’a, człowieka o ciemnej przeszłości, który dołącza do Coffina i Green w ich misji. Jego postać dodaje filmowi elementu tajemnicy i nieprzewidywalności.

Mykelti Williamson wciela się w postać Truesdale’a, człowieka, który doświadczył na własnej skórze okrucieństwa niewolnictwa. Jego postać jest ważnym przypomnieniem o tragicznych konsekwencjach tego systemu.

Paul Scheer wciela się w postać Duvane’a Hendersona, człowieka, który wspiera Coffina i Green w ich walce. Jego postać dodaje filmowi elementu humoru i lekkości.

M.C. Gainey wciela się w postać Randolpha Stevensa, wpływowego polityka, który stoi na przeciwko Coffina i jego idei zniesienia niewolnictwa. Jego postać jest antagonistą filmu, symbolizującym siłę i upór systemu.

Harry Lennix wciela się w postać Fredericka Douglasa, wybitnego abolicjonisty i mówcy, który wspiera Coffina i Green w ich walce. Jego postać jest ważnym elementem filmu, ukazującym siłę jedności i współpracy w walce o sprawiedliwość.

Podsumowanie

Film “Cesarz” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie uzyskał notę 5,4, na IMDb 5,8, a na TMDb 7,9. Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film jest raczej przeciętny. Nie jest to jednak powód, aby go całkowicie odrzucić.

Fabuła filmu “Cesarz” skupia się na historii cesarza rzymskiego i jego walkach o władzę. Pomimo nieco niskich ocen na niektórych platformach, warto zauważyć, że na TMDb film otrzymał stosunkowo wysoką notę. Może to sugerować, że film ma swoje mocne strony.

Warto zauważyć, że oceny filmów są subiektywne i różni ludzie mogą mieć różne opinie na temat tego samego filmu. Jeśli interesujesz się historią starożytnego Rzymu lub lubisz filmy kostiumowe, “Cesarz” może być dla Ciebie interesującym wyborem. Jednak jeśli oczekujesz czegoś wyjątkowego lub nie przepadasz za tego typu produkcjami, może być lepiej poszukać innych filmów.

Podsumowując, film “Cesarz” jest oceniany dość przeciętnie przez użytkowników różnych platform. Jeśli jesteś zainteresowany tematyką filmu lub lubisz filmy kostiumowe, możesz dać mu szansę. Jednak jeśli oczekujesz czegoś wyjątkowego, może być lepiej poszukać innych produkcji.

Cały film "Cesarz"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!