X-Ray
HD+
4K

Badman VOD

6.2
6.2/10

Film “Badman” opowiada historię Cedrica, aktora marzącego o wielkiej karierze, który niespodziewanie dostaje rolę superbohatera. Po wypadku na planie filmowym, Cedric uwierza, że jest naprawdę Badmanem i zaczyna walczyć ze złem, choć jego moce nie są tak potężne jak u innych superbohaterów. Mimo to, dzięki swojej błyskotliwości i determinacji, Cedric pokonuje przestępczy półświatek.

Informacje o „Badman” – VOD

Film “Badman” miał swoją premierę 2 lutego 2022 roku. Jedynym reżyserem filmu jest Philippe Lacheau. Oryginalny tytuł filmu to “Super-héros malgré lui”. Jest to komedia akcji wyprodukowana we Francji i Belgii. Scenariusz filmu został napisany przez Philippe’a Lacheau i Juliena Arruti. Czas trwania filmu wynosi 82 minuty.

Fabuła

Cedric, niezauważany aktor, marzy o wielkiej karierze i dostaniu się na szczyt show-biznesu. Jego marzenia nagle się spełniają, gdy przypadkowo zostaje obsadzony w roli Badmana – superbohatera, który przewyższa Avengersów. Jednak pierwszego dnia zdjęciowego Cedric ulega wypadkowi, który sprawia, że zaczyna wierzyć, że naprawdę jest Badmanem. Odziany w kuse rajtuzy i kostium mejdinczajna, postanawia walczyć ze złem. Jednak prawdziwe zło okazuje się być groźniejsze, a jego moce nie są tak potężne jak u innych superbohaterów. Mimo to, błyskotliwy jak Thor i silny jak Superman, Cedric rozprawia się z przestępczym półświatkiem. Czy jego przygoda jako Badmana zakończy się sukcesem? Tego jeszcze nie wiadomo.

Gdzie obejrzeć „Badman” na VOD

Film można obejrzeć na trzech platformach: Canal + Premiery, Player+ oraz cineman.

Obsada aktorska w filmie

W filmie występuje Philippe Lacheau w roli Cédrica, który wciela się w postać Badmana – nieustraszonego superbohatera. Julien Arruti gra Seba, najlepszego przyjaciela Cédrica i jego wiernego kompana w walce ze złem. Tarek Boudali wciela się w postać Adama, kolejnego członka drużyny superbohaterów.

Elodie Fontan gra Éléonore, piękną i inteligentną kobietę, która staje się obiektem westchnień Cédrica. Alice Dufour wciela się w rolę Laure, siostry Éléonore i bliskiej przyjaciółki Cédrica.

Jean-Hugues Anglade występuje jako Michel Dugimont, znanego naukowca i mentora Cédrica oraz reszty drużyny superbohaterów. Amr Waked gra Schizo, tajemniczego przeciwnika, który stanowi zagrożenie dla miasta.

Chantal Ladesou wciela się w rolę Producentki, ambitnej kobiety odpowiedzialnej za produkcję filmu o przygodach superbohaterów. Brahim Bouhlel gra Jimmy’ego, lojalnego pomocnika Cédrica i Seba.

Wszyscy aktorzy doskonale odnajdują się w swoich rolach, tworząc barwne i pełne humoru postacie. Ich talent aktorski oraz chemia między nimi sprawiają, że film staje się niezapomnianą przygodą dla widzów.

Podsumowanie

Film “Badman” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył notę 6,7, na IMDb 6.1, a na TMDb 6.4. Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film jest oceniany raczej neutralnie.

Oczywiście, warto pamiętać, że oceny są subiektywne i każdy może mieć inne odczucia po obejrzeniu tego filmu. Jednakże, jeśli lubisz kino akcji z elementami kryminalnymi, to “Badman” może być dla Ciebie interesujący.

Film ma solidną fabułę i dynamiczną akcję, która utrzymuje widza w napięciu. Aktorzy wykonują swoje role dobrze, a reżyser umiejętnie buduje atmosferę grozy i niepewności.

Jednakże, niektórzy mogą narzekać na przewidywalność fabuły i brak oryginalności w niektórych momentach. Niektóre sceny mogą wydawać się trochę przesadzone lub niewiarygodne.

Podsumowując, jeśli szukasz filmu akcji z elementami kryminalnymi i nie masz wysokich oczekiwań co do oryginalności fabuły, to “Badman” może być dla Ciebie dobrym wyborem. Jednakże, jeśli oczekujesz czegoś nowatorskiego i zaskakującego, ten film może Cię rozczarować.

Cały film "Badman"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!