X-Ray
HD+
4K

15:17 do Paryża VOD

5.2
5.2/10

Film “15:17 do Paryża” opowiada historię trzech odważnych młodych Amerykanów, którzy udaremniają atak terrorystyczny na pociąg zmierzający do Paryża. Przeplatając losy przyjaciół od dzieciństwa, film ukazuje ich drogę do odnalezienia własnej ścieżki w życiu oraz niewiarygodne zdarzenia prowadzące do bohaterskiego czynu. Mimo trudności, ich przyjaźń staje się najpotężniejszą bronią, dzięki której udaje im się uratować życie ponad 500 pasażerów.

Informacje o „15:17 do Paryża” – VOD

Film “15:17 do Paryża” to dramatyczna produkcja, której premiera odbyła się 5 lutego 2018 roku. Reżyserem tego filmu jest Clint Eastwood, a oryginalny tytuł brzmi “The 15:17 to Paris”. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz został napisany przez Dorothy Blyskal. Czas trwania filmu wynosi 94 minuty.

Fabuła

Film “15:17 do Paryża” to historia trzech niezwykłych przyjaciół, którzy od najmłodszych lat przeżywają razem wiele przygód. Ich drogi rozchodzą się na pewien czas, gdy każdy z nich szuka swojej własnej ścieżki w życiu. Jednak los sprawia, że ich drogi ponownie się krzyżują w momencie, gdy udaremniony zostaje atak terrorystyczny na pociąg zmierzający do Paryża.

Przyjaciele, mimo różnych wyborów i trudności, które napotykają na swojej drodze, nigdy nie tracą kontaktu i wsparcia dla siebie nawzajem. Ich przyjaźń staje się największą bronią, która pozwala im na podjęcie decydujących działań w chwili zagrożenia.

Film ukazuje nie tylko dramatyczne wydarzenia związane z atakiem terrorystycznym, ale również przedstawia historię życia bohaterów. Widzowie mają okazję poznać ich dzieciństwo, trudności, z jakimi się borykali oraz momenty, które kształtowały ich charaktery.

Przeplatając retrospekcje z teraźniejszością, film pokazuje, jak każde doświadczenie i wybór wpływał na losy bohaterów i przygotowywał ich do decydującej chwili. Przyjaciele muszą stawić czoła nie tylko terrorystom, ale również własnym lękom i wątpliwościom.

“15:17 do Paryża” to historia odwagi, determinacji i przyjaźni, która pozwala na uratowanie życia ponad 500 pasażerów pociągu. Film ukazuje, że nawet najmniejsze wybory i działania mogą mieć ogromne znaczenie w decydujących momentach. To opowieść o zwykłych ludziach, którzy stają się bohaterami w najtrudniejszych sytuacjach.

Gdzie obejrzeć „15:17 do Paryża” na VOD

Film można obejrzeć na platformach takich jak Player+, Amazon, iTunes, Rakuten i Chili.

Obsada aktorska w filmie

W filmie występują Anthony Sadler jako Anthony Sadler, Alek Skarlatos jako Alek Skarlatos oraz Spencer Stone jako Spencer Stone. Anthony Sadler, znany z odwagi i determinacji, wciela się w swoją własną postać, przynosząc autentyczność i emocje do ekranu. Alek Skarlatos, również grający samego siebie, prezentuje swoje niezwykłe umiejętności i bohaterstwo, które przyczyniły się do powstrzymania tragedii. Spencer Stone, kolejny prawdziwy bohater, odtwarza swoją rolę z niesamowitą siłą i oddaniem.

W filmie pojawia się również Jenna Fischer jako Heidi Skarlatos, żona Aleka Skarlatosa. Jej postać jest pełna wsparcia i miłości dla męża, a Fischer doskonale oddaje jej determinację i odwagę w obliczu trudności. Judy Greer wciela się w postać Joyce Eskel, matki Anthony’ego Sadlera. Jej rola jest pełna emocji i troski o bezpieczeństwo syna.

Ray Corasani gra Ayoub El-Khazzani, terrorystę odpowiedzialnego za próbę zamachu. Jego interpretacja tej postaci jest przerażająca i niezapomniana, ukazując motywacje i złożoność tego charakteru. P.J. Byrne wciela się w postać Pana Henry’ego, nauczyciela gimnastyki, który odgrywa ważną rolę w życiu bohaterów. Jego postać jest pełna humoru i wsparcia dla uczniów.

Tony Hale gra nauczyciela gimnastyki, który również odgrywa kluczową rolę w filmie. Jego postać jest pełna entuzjazmu i inspiracji dla młodych ludzi. Thomas Lennon wciela się w dyrektora szkoły, który podejmuje ważne decyzje i dba o bezpieczeństwo uczniów.

Wszyscy aktorzy w filmie przynoszą swoje niezwykłe talenty i oddanie, tworząc niezapomniane postacie i emocjonujące historie. Ich interpretacje prawdziwych bohaterów i ich bliskich są pełne autentyczności i wzruszających momentów. Dzięki nim widzowie mogą poznać historię tych odważnych ludzi i docenić ich niezwykłe czyny.

Podsumowanie

Film “15:17 do Paryża” otrzymał niskie oceny na stronach takich jak Filmweb (5,5), IMDb (5,3) i TMDb (5,4). To sugeruje, że film nie zdobył uznania wśród widzów i krytyków. Jednakże, warto zauważyć, że oceny te są bliskie średniej, co może sugerować, że opinie na temat filmu są podzielone.

W związku z tym, jeśli jesteś fanem twórczości reżysera Clintona Eastwooda lub interesujesz się historią prawdziwych wydarzeń, to może warto dać temu filmowi szansę. Eastwood jest znany z umiejętności tworzenia poruszających i inspirujących historii, a “15:17 do Paryża” opowiada o bohaterskim czynie trzech amerykańskich żołnierzy, którzy powstrzymali zamach terrorystyczny w pociągu do Paryża.

Jednakże, jeśli oczekujesz dynamicznej akcji i wciągającej fabuły, to być może ten film nie spełni Twoich oczekiwań. Krytycy zarzucają mu brak napięcia i słabą reżyserię. Ponadto, fakt że główne role w filmie grają sami bohaterowie wydarzeń, a nie profesjonalni aktorzy, może wpływać na jakość aktorstwa.

Podsumowując, jeśli jesteś zainteresowany historią prawdziwych bohaterów i ciekawi Cię sposób, w jaki Eastwood przedstawia ich historię, to warto dać “15:17 do Paryża” szansę. Jednakże, jeśli oczekujesz filmu o wysokim poziomie akcji i wciągającej fabule, może lepiej poszukać innych produkcji.

Cały film "15:17 do Paryża"

Polecane filmy

Jeszcze chwila...

Przejdź na premium i zyskaj dostęp do dziesiątek tysięcy filmów i seriali takich jak ten!